Together Magazyn » Aktualności » Polska jest fascynująca! Wakacyjne obozy dla dzieci

Polska jest fascynująca! Wakacyjne obozy dla dzieci

Zanim zdecydujemy się na kosztowne eskapady zagraniczne, na pewno warto przybliżyć dzieciom uroki naszego kraju. Oprócz naturalnych walorów przyrodniczych i krajobrazowych, powstaje coraz więcej atrakcji turystycznych, które sprawią, że wakacyjne wspomnienia nabiorą całkiem nowego kolorytu. Jeśli wybierzemy odpowiednią ofertę, nasze dzieci na pewno się przekonają, że Polska naprawdę jest fascynująca.

Odkrywamy uroki Karkonoszy

Już pierwszy tydzień lipca może być niezapomnianym otwarciem wakacji. W dniach 1–7 lipca Biuro Podróży Bliss organizuje obóz dla dzieci w wieku 9–12 lat „Karkonoska Moc Przygód” w Karpaczu. Urzekające pejzaże, aktywny wypoczynek i fascynujące przygody – to wszystko jest wliczone w cenę obozu. Czego można oczekiwać więcej? W planach uwzględniono również m.in. wycieczkę na Śnieżkę, wyprawę do czeskiego Skalnego Miasta, wyjście do Parku Linowego w Karpaczu czy wizytę w Aquaparku Tropikana w Hotelu Gołębiewski. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na opiekę wykwalifikowanej kadry, komplet biletów wstępu do obiektów i całodniowe wyżywienie.

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty, należy odwiedzić stronę internetową: http://blisspodroze.pl/karkonoska-moc-przygod-karpacz-2017/.

Coś dla miłośników morskich przygód

Organizowany przez Biuro Podróży Bliss obóz „Bałtyccy Piraci” to oferta dla małych wilków morskich, które uwielbiają dobrą zabawę. Warto zarezerwować sobie czas między 9 a 15 lipca i życzyć dzieciom pomyślnych wiatrów. Obóz jest przeznaczony dla uczniów I–IV klasy szkoły podstawowej. Uczestnicy będą zakwaterowani w OW Słowiniec w Łebie.

Jakich atrakcji można się spodziewać? Zaplanowano m.in. zwiedzanie Parku Łeba, wycieczkę na słynne wydmy, wycieczki do Sea Parku i Parku Labiryntów. Niezapomnianym przeżyciem z pewnością będzie rejs Statkiem Pirackim. Ponadto w planach jest wiele aktywności ruchowych i sportowych, a przede wszystkim – moc dobrej zabawy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://blisspodroze.pl/baltyccy-piraci-leba-2017/

Wyprawa do Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Inną wakacyjną przygodą dla dzieci w wieku 9–12 lat jest, którą zapewnia Biuro Podróży Bliss, jest obóz „Jurajscy Rozbójnicy”. Odbędzie się on w dniach 5–11 sierpnia. Jest to oferta dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu i poznawania przepięknych zakątków naszego kraju. W programie przewidziano m.in. wspinaczkę skałkową, zajęcia linowe (zjazd na linie, przejście mostem linowym nad przepaścią, wchodzenie po drabince speleologicznej) czy eksplorację jaskiń. Uczestnicy obozu odwiedzą też Kraków i udadzą się do Zatoru, do popularnego parku rozrywki Energylandia, gdzie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Szczegółowy opis obozu można znaleźć na stronie: http://blisspodroze.pl/jurajscy-rozbojnicy-kroczyce-2017/.

Oceń