Together Magazyn » Zdrowie » Najlepsze męskie masturbatory o nietypowych funkcjach – ranking TOP 5
masturbatory dla mężczyzn - ranking

Najlepsze męskie masturbatory o nietypowych funkcjach – ranking TOP 5

Świat męskich zabawek erotycznych nie musi być przewidywalny. Nowoczesne gadżety oferują wiele ciekawych rozwiązań, które zdecydowanie podkręcają atmosferę w sypialni.

Męskie masturbatory dają dziś wiele możliwości, o których kiedyś można było tylko pomarzyć. Do wyboru jest ogrom rodzajów, w zależności od preferencji. Istotny jest fakt, że w ostatnich latach obok zabawek typowo realistycznych, które niegdyś dominowały na rynku, pojawiły się również bardziej wysublimowane i dyskretne modele o nowoczesnym designie.

I najważniejsze:masturbator dla faceta kupimy aktualnie bez wstydu nie tylko w sklepach specjalizujących się w asortymencie erotycznym, lecz także w drogeriach, np. MAKEUP. A to dzięki bardziej rozwiniętej edukacji seksualnej, większej świadomości społecznej i zauważeniu, że rozładowanie napięcia służy zdrowiu (oczywiście o ile masturbacja nie jest kompulsywna i nie robimy tego po kilka razy dziennie codziennie – wtedy warto zasięgnąć opinii lekarza).

No dobrze, a które masturbatory dla panów są obecnie najbardziej hot? Ich funkcje potrafią zaskoczyć!

TOP 5 najlepszych męskich masturbatorów – ranking

1. PipeDream Control® Power-Bator by Sir Richard

Mnogość funkcji i bardzo gustowny wygląd sprawiają, że przez wielu mężczyzn to właśnie ten model uznawany jest na najlepszy masturbator tego roku. Co go wyróżnia? Ma aż 7 trybów pracy, dzięki czemu zapewnia niezwykle urozmaicone doznania. Dodatkowo posiada przyssawkę, która umożliwia osiągnięcie rozkoszy bez użycia rąk. Najbardziej interesujące wydają się jednak takie opcje, jak funkcja podgrzewania oraz włączenia realistycznych kobiecych jęków. Jako zabawka premium PipeDream Control® Power-Bator by Sir Richard ma sporą moc, nie zawodzi i starcza na wiele satysfakcjonujących seansów erotycznych. W zestawie znajduje się również dyskretne etui podróżne.

2. Fun Factory Cobra Libre II

Gadżet, którego głównym przeznaczeniem jest stymulacja jednego z najwrażliwszych obszarów – żołędzi. Intensywne wibracje są wycelowane dokładnie w punkt poniżej żołędzi prącia, która zostaje dodatkowo mocno otulona mięciutkim silikonem. Dzięki dużej mocy i dwóm silnikom Fun Factory Cobra Libre II umożliwia masturbację nawet bez pełnego wzwodu. 6 programów wibracji + 6 różnych rytmów do wyboru = satysfakcja gwarantowana. Gadżet jest w pełni wodoodporny, więc można go bezpiecznie używać także pod prysznicem.

3. Tenga Aero Ring

Model, który wykorzystuje zasysanie próżniowe i nie ma w tym sobie równych. Aż 10 poziomów mocy reguluje się za pomocą pokrętła. Wnętrze nowocześnie prezentującej się tuby zostało wykonane z elastycznego elastomeru, który jest ciasny i otulający, a jednocześnie ultramiły dla skóry i higieniczny. Tenga Aero Ring w wersji Silver posiada wewnątrz ogrom stymulujących wypustek, do których trzeba się przecisnąć przez rozkoszne spiralne wejście, z kolei model Cobalt ma strukturę poprzecznych prążków, które sprawiają, że efekt ssania wydaje się jeszcze bardziej intensywny.

4. Dorcel P-Swing®

Masażer, którego główne zadanie to stymulacja prostaty, krocza i jąder. Posiada ruchomą główkę z rotacją 360°, której ruchy sterowane są pilotem. Dzięki wycelowaniu w najbardziej czułe punkty doznania są zintensyfikowane i niezwykle satysfakcjonujące. Dorcel P-Swing® posiada dodatkowo funkcję podgrzewania, która dodaje zabawie pikanterii.

5. Pretty Love Breton

Masturbator w formie tuby z zakrzywioną końcówką do chwytania, która umożliwia zabawę nie tylko solo, lecz także w parze – kobieta może decydować, w jakim tempie mężczyzna osiągnie orgazm, a pracę jej ręki wspomagają 4 tryby prędkości samego urządzenia. Masażer oferuje ruchy rotacyjne miękkich wypustek wewnątrz komory, do której prowadzi podniecająco wąska szczelina. Dodatkowo porusza się posuwiście w górę i w dół.

2.2/5 – (149 głosów)