Together Magazyn » Styl życia » Miejski lifestyle w stylu premium – jak spędzają czas mieszkańcy nowoczesnych osiedli mieszkaniowych?
nowoczesne i luksusowe osiedle

Miejski lifestyle w stylu premium – jak spędzają czas mieszkańcy nowoczesnych osiedli mieszkaniowych?

Życie na nowoczesnym osiedlu otwiera pełnię możliwości spędzania czasu i prowadzenia bardzo bogatego w atrakcje trybu życia. Co robią mieszkańcy prestiżowych apartamentowców w czasie wolnym? Jakiego typu aktywności podejmują najchętniej? Zostań z nami i zainspiruj się!

Spotkania towarzyskie

Wszelkiej maści spotkania towarzyskie – czy te bardziej oficjalne i wystawne, czy kuluarowe i dyskretne to nieodzowna część prowadzenia bogatego we wrażenia stylu życia. Klasykiem są wyjścia do restauracji, eleganckich barów czy też zapraszanie gości do własnego domu. Doskonałą propozycją, która wychodzi naprzeciw potrzebie tego typu spotkań, jest zaaranżowanie na eleganckich osiedlach gustownych części wspólnych, które zachęcają do spędzania czasu razem. Tego typu przestrzenie mogą mieć formę np. efektownego pokoju klubowego, który umożliwia swobodne podjęcie gości i integrację w luksusowych warunkach. Inną propozycją może być aranżacja miejsca do spędzania czasu razem na zewnątrz, np. w altanach ogrodowych. Tego typu przestrzenie wręcz zapraszają do spotkań i inicjują kontakty z ludźmi.

Podróże

Poznawanie innych kultur i smakowanie świata to kolejna z ulubionych rozrywek osób prowadzących luksusowy tryb życia. Osiedla mieszkaniowe wychodzą naprzeciw tej potrzebie już na etapie wyboru lokalizacji inwestycji – budynki są usytuowane w optymalnej odległości od najważniejszej infrastruktury miejskiej, więc łatwo dostać się na dworzec kolejowy czy lotnisko. Dodatkowo krótsze podróże można komfortowo odbyć za pomocą auta, na które zawsze czeka miejsce parkingowe w garażu. Pod nieobecność w czasie dłuższych podróży bezpieczeństwem mieszkania zajmie się recepcja i konsjerż, a zaawansowane systemy monitoringu i smart home sprawią, że mieszkanie ani na chwilę nie pozostanie bez opieki.

Sport i rekreacja

Zdrowy styl życia to absolutny priorytet dla osób prowadzących nowoczesny tryb. Świadomość na temat zalet regularnych ćwiczeń fizycznych jest w tej grupie bardzo duża. Dlatego na luksusowych osiedlach aranżowane są siłownie, sauny i strefy wellness, które pozwalają na oszczędność czasu na dojazdy i oferują kameralną atmosferę. Ułatwieniem jest też dedykowana aplikacja dla mieszkańców, dzięki której bez wysiłku można zarezerwować przestrzeń do treningu na wyłączność.

Wyjścia kulturalne

Nieodłącznym elementem życia osób z luksusowych osiedli jest korzystanie z oferty kulturalnej. Wyjścia do teatru, opery czy kina to doskonała rozrywka, która pozwala oderwać się od wyzwań dnia codziennego. Nowe apartamenty Katowice oferują w tym zakresie o wiele więcej niż można się spodziewać. Kluczową kwestią jest lokalizacja nieopodal Katowickiej Strefy Kultury, która zapewnia dostęp do najwyższej klasy wydarzeń kulturalnych na wyciągnięcie ręki. Dla osób, które preferują bardziej kameralną rozrywkę, przygotowano rozbudowaną strefę wewnątrz apartamentowców w postaci komfortowej sali kinowej i sali gier, gdzie można zrelaksować się ze znajomymi.

Oceń