Together Magazyn » Aktualności » Lato w Gdyni w parze ze smakiem

Lato w Gdyni w parze ze smakiem

 

Żeglarskie atrakcje oraz kuchnia pełną parą czekają na wszystkich spędzających lipiec w Trójmieście. W dniach 9-17 lipca na plaży w Gdyni odbędzie się Volvo Gdynia Sailing Days, czyli wielkie święto regat. W trakcie wydarzenia pasjonaci smacznego jedzenia mogą szlifować swoje umiejętności kulinarne w strefie Electrolux, gdzie będzie czekać na nich Karina Zuchora. Pod jej okiem będzie można nauczyć się przyrządzać apetyczne, zdrowe i proste potrawy z wykorzystaniem pary. Wspólne gotowanie to doskonała i smaczna rozrywka dla dorosłych i dzieci.

Garść wiedzy, moc atrakcji, smaczne jedzenie – jeżeli lubicie gotować, chcecie poznać nowe sposoby na przygotowanie pysznych i prostych potraw lub po prostu poszerzyć swoje umiejętności kulinarne, będąc w Gdyni, koniecznie zajrzyjcie do strefy Electrolux. Przez 12 dni (9-17 lipca) na plaży odbywać się będą warsztaty kulinarne prowadzone przez Karinę Zuchorę – finalistkę programu MasterChef. To doskonała rozrywka dla każdego – małego i dużego. Wystarczą tylko chęci, by poznać bliżej tajniki gotowania prezentowane przez znaną i lubianą prowadzącą. Celem warsztatów jest pokazanie, jak szybko, smacznie i zdrowo przygotować potrawy dla całej rodziny. Nie zabraknie też wielu kulinarnych inspiracji i propozycji, które każdy z nas będzie mógł potem przygotować w domu.

Smaczne jedzenie wymaga umiejętności oraz dobrych składników – idealnym połączeniem tych wymagań jest para wykorzystywana w piekarnikach CombiSteam Deluxe. Dzięki dodaniu pary potrawy są nie tylko zdrowe, ale też wyjątkowo smaczne. Złocista ryba w chrupiącej panierce? Idealnie wypieczony chleb? Puszysty sernik, który rozpływa się w ustach? Dzięki pieczeniu z funkcją pary dania są idealnie zarumienione na zewnątrz i puszyste w środku. Zalety tego rozwiązania będzie mógł poznać każdy uczestnik warsztatów Electrolux. By wziąć w nich udział, wystarczy się zarejestrować u hostess obecnych w strefie kulinarnej Electrolux. Zapisy będą prowadzone w godzinach 9:00-19:00, w terminie od 9 do 17 lipca.

Data: 9-17 lipca, plaża w Gdyni, tuż obok Muzeum Marynarki Wojennej

Więcej informacji:

  • Strona www: electrolux.pl
  • Facebook: facebook.com/electroluxpolska
  • YouTube: youtube.com/user/electrolux

 

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego, które powstają w oparciu o wnikliwą analizę potrzeb konsumentów i są udoskonalane dzięki ścisłej współpracy z profesjonalistami. Electrolux oferuje starannie zaprojektowane i innowacyjne rozwiązania dla szerokiej gamy sprzętów, m.in. chłodziarko-zamrażarek, zmywarek, pralek, kuchni, odkurzaczy, klimatyzatorów oraz drobnych urządzeń AGD. Dbałość o detale i funkcjonalność produktów powoduje, że odpowiadają one rzeczywistym potrzebom zarówno konsumentów, jak i profesjonalistów. W skład Grupy Electrolux wchodzą marki: Electrolux, Zanussi, AEG oraz Electrolux Grand Cuisine, które każdego roku sprzedają ponad 50 milionów produktów w ponad 150 krajach. W 2013 roku wartość sprzedaży Grupy wyniosła 109 miliardów koron szwedzkich. Grupa zatrudniała 61 000 pracowników. Więcej informacji na www.electrolux.pl oraz http://newsroom.electrolux.com/pl/.

Oceń