Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Marzy Ci się oryginalny wystrój mieszkania? Sprawdź ofertę mebli stylizowanych na PRL
tableukomoda

Marzy Ci się oryginalny wystrój mieszkania? Sprawdź ofertę mebli stylizowanych na PRL

Osoby, które swoje dzieciństwo i dorosłość spędziły w okresie socjalizmu, posiadają dwojakie podejście do tych czasów. Jedni chcą o nich zapomnieć, inni posiadają do nich wielki sentyment. Ci drudzy z sympatią patrzą na produkty powstałe w PRL. Młode pokolenie nie ma żadnych wspomnień w tej kwestii. Może zatem bez żadnych podtekstów decydować o tym, jaki styl mebli wybierze. W związku z tym, że meble stylizowane na PRL mają w sobie to coś, są coraz popularniejsze we współczesnych wnętrzach.

Czym charakteryzują się meble stylizowane na PRL

Przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz estetycznym wyglądem. W tamtych czasach liczyła się prostota i możliwość szybkiego wyprodukowania sporej ilości wyrobów. Zapotrzebowanie bowiem ciągle goniło podaż. Obecnie bez problemu możemy korzystać zarówno z oryginalnych mebli z tamtych lat, jak również z nowych wyrobów, które swym kształtem i gabarytami wzorują się na czasach Polski Ludowej.

Meble w stylu PRL z powodzeniem ustawimy w nowopowstałych budynkach, jak również w lokalach o długiej historii. Nadają się zarówno do małych mieszkań, jak i okazałych apartamentów. Ich atutem jest posiadanie pojemnych szafek lub szuflad. Pomagają utrzymać porządek i pozwalają na wyeksponowanie różnych wnętrzarskich dodatków (np. ramek na zdjęcia, wazonów, świeczników).

Gdzie kupić meble stylizowane na PRL?

Godnym polecenia producentem i sprzedawcą mebli jest Table4U.pl. Niekwestionowanym atutem firmy jest to, że oferowane produkty są wykonywane ręcznie z naturalnego, litego drewna. Dzięki temu każdy z wyrobów charakteryzuje się niepowtarzalnym wyglądem, kolorem i charakterem. Produkcja mebli odbywa się w Indiach. Wśród wykorzystywanych materiałów znajdują się drewno akacjowe, mango oraz palisander indyjski. Posiadają one nie tylko wyjątkowe ubarwienie, ale również wysoką odporność na wieloletnie użytkowanie.

Katalog produktów obejmuje meble do salonu, sypialni, przedpokoju oraz gabinetu. Nie ma przeszkód, aby zamówić egzemplarze w stylu skandynawskim, industrialnym, retro, glamour, loft czy właśnie PRL. Mebli oferowanych przez Table4U.pl nie znajdziesz w żadnym sieciowym sklepie meblowym. Produkty są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Na pewno przypadną do gustu osobom, które lubią podkreślać swój indywidualny styl i podejście do mody.

Jakie rodzaje mebli można zamówić?

Kolekcja mebli stylizowanych na PRL jest całkiem spora. W sprzedaży znajdują się całe zestawy mebli tego typu, w tym:

  • komody w stylu PRL,
  • regały w stylu PRL,
  • kredensy w stylu PRL,
  • biblioteczki w stylu PRL,
  • szafki nocne w stylu PRL,
  • szafki RTV w stylu PRL.

Na uwagę zasługują komody w stylu PRL o przyjemnie brzmiących nazwach: Baśka, Hanka, Henio, Helga, Lena lub Selma. Ich opływowe kształty to połączenie klasyki z nowoczesnością. W salonie lub gabinecie pięknie prezentować się będą regały Helena, Halina lub Gustav. Meble te posiadają wysokie nóżki, dzięki czemu z łatwością zadbamy o czystość znajdującej się pod nimi przestrzeni.

Oceń