Together Magazyn » Aktualności » Koncert charytatywny „Gala Wielkich Serc” – dobra zabawa w szczytnym celu

Koncert charytatywny „Gala Wielkich Serc” – dobra zabawa w szczytnym celu

 

 

6 czerwca 2015 roku w Klubie Muzycznym Dobry Wieczór w Gdańsku odbył się wyjątkowy koncert dobroczynny. Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na szczytny cel budowy placu zabaw na terenie jednego z trójmiejskich szpitali – Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku.

Impreza rozpoczęła się występem Marty Fitowskiej – studentki wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Młoda artystka wystąpiła przy akompaniamencie klawiszowca Łukasza Spoczyńskiego. Kolejnym punktem programu był występ Mateusza Grędzińskiego – muzyka znanego szerszej części publiczności z udziału w programie telewizyjnym The Voice of Poland.

Na koniec wieczoru, wszyscy uczestnicy dobrze bawili się podczas imprezy tanecznej.

Wstęp na koncert był bezpłatny, a wspomóc inicjatywę, okazując swoje wielkie serce, można było sięgając do portfela i dokładając się do trwającej w trakcie wydarzenia zbiórki pieniędzy.

Organizatorom szlachetnej akcji przyświecało przekonanie, że nie ma nic lepszego od uśmiechu na twarzy dziecka. Patronat medialny nad przedsięwzięciem objął Magazyn Together.

 

Oceń