Together Magazyn » Zdrowie » Klub Zdrowego Stylu Życia – najlepsza opieka prozdrowotna

Klub Zdrowego Stylu Życia – najlepsza opieka prozdrowotna

Co warto wiedzieć?

Klub Zdrowego Stylu Życia w Gdańsku zajmuje się kompleksowym doradztwem żywieniowym, zwalczaniem nadwagi, niedowagi oraz różnorodnych chorób związanych z dietą. Konsultacje ze specjalistami są kluczem do wdrożenia optymalnej diety, dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Udział w zajęciach prowadzonych przez Klub pozwala poszerzyć świadomość w zakresie zasad właściwego odżywiania, odpowiednich nawyków żywieniowych i zdrowego stylu życia.

Klub Zdrowego Stylu Życia realizuje swój autorski program, którego celem jest zapewnienie najlepszej możliwej opieki prozdrowotnej. W ramach programu przeprowadza się analizę składu ciała metodą BIA, która monitoruje procentową zawartość poszczególnych parametrów w organizmie (zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej i kostnej, nawodnienie, metabolizm spoczynkowy, wiek metaboliczny). Interesującą ofertą są 12-tygodniowe warsztaty odchudzające prowadzone w grupach. W każdym tygodniu uczestnicy pod okiem osobistych trenerów zapoznają się z innym tematem dotyczącym zdrowego stylu życia i inteligentnego odżywiania. Warto dodać, że w celu urozmaicenia warsztatów jest organizowanych wiele konkursów z nagrodami.

Miejsce, do którego warto wracać

Osoby uczestniczące w programie Klubu Zdrowego Stylu Życia mają możliwość zapoznania się z prelekcjami dotyczącymi profilaktyki zdrowotnej, a także sposobów utrzymania i kontroli masy ciała, regeneracji organizmu, dobrego samopoczucia czy wpływu zdrowego stylu życia. Klub zapewnia też konsultacje żywieniowe, z udziałem sztabu profesjonalnych doradców przeszkolonych w zakresie odżywiania, profilaktyki zdrowego stylu życia i opieki nad klientem.

Uczestnicy zajęć organizowanych przez Klubu Zdrowego Stylu Życia mogą mieć pewność, że pozostają pod opieką najlepszych doradców, którzy doskonale wiedzą, jak należy zadbać o zdrowie. Odchudzanie czy dobór optymalnej diety nie muszą być uciążliwymi wyzwaniami, o ile zajmują się tymi zagadnieniami profesjonaliści.

Współpraca z Magazynem Together

Dbanie o swój stan zdrowia to nie tylko regularne wizyty u lekarzy. Niebagatelne znaczenie na co dzień ma dobór odpowiedniej diety. Równie ważna jest świadomość znaczenia prozdrowotnego stylu życia. Magazyn Together wraz z Klubem Zdrowego Stylu Życia wspierają budowanie i umacnianie takiej świadomości. Przecież najlepsze, co możemy sobie dać, to inwestycja we własne zdrowie!

Klub Zdrowego Stylu Życia

ul. Kołobrzeska 30/10, 80-394  Gdańsk

tel. 516 202 546

e-mail: klub_zdrowia@o2.pl

Oceń