Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Szkoła Stylu i Wdzięku Wysoka Szpilka – polepsza samopoczucia kobiet

Szkoła Stylu i Wdzięku Wysoka Szpilka – polepsza samopoczucia kobiet

Co warto wiedzieć?

Inicjatywa powstała wskutek wieloletnich obserwacji klientek, które zamawiają sesje fotograficzne. Wiadomo, że sam fakt udziału w sesji bywa równie ważny jak jej efekty w postaci znakomitych zdjęć. Klientki zamawiają sesję, by zatrzymać na chwilę czas i poczuć się wyjątkowo. Wysoka Szpilka oferuje wyjątkowe usługi – sesje zdjęciowe dla kobiet i par z kompleksową obsługą stylizacyjno-fryzjersko-makijażową, warsztaty stylizacji sylwetki, doradztwo wizerunkowe czy zakupy ze stylistką, a także organizację imprez okolicznościowych i wiele innych form współpracy. Ze Szkołą współpracują najlepsi fotografowie, styliści i wizażyści. To znakomici specjaliści, którzy gwarantują najwyższą jakość usług.

Miejsce, w którym trzeba czuć się dobrze

Celem działalności Wysokiej Szpilki jest polepszanie samopoczucia kobiet, dodawanie im odwagi i pewności siebie w codziennym życiu poprzez edukację w zakresie ubioru i wyglądu oraz jego wpływu na daną osobę i otoczenie. Podczas sesji współpracujące stylistki podpowiadają, w co się ubierać na co dzień, jakie dobrać kolory i jaki makijaż. Te drobne uwagi powodują, że kobieta wychodzi ze studia szczęśliwa, zadbana, zmotywowana, z ciekawymi zdjęciami. W Wysokiej Szpilce można odnaleźć kwintesencję kobiecości i subtelności. Można przełamać obawy i niepokoje dotyczące własnego wyglądu, zmierzyć się z kompleksami. Sesja zdjęciowa dla każdej kobiety może być nowoczesnym sposobem podniesienia poczucia własnej wartości, pozbycia się kompleksów związanych z wyglądem. Przy tym fotograf często musi być nie tylko artystą, ale także psychologiem. Właśnie marzenia kobiet o ładnych kadrach stanowiły inspirację do tworzenia magicznych sesji zdjęciowych prowadzonych „przez kobiety dla kobiet”. Szkoła Stylu i Wdzięku Wysoka Szpilka to miejsce, w którym każda kobieta po prostu musi czuć się dobrze.

Współpraca z Magazynem Together

Zarówno Magazyn Together, jak i Szkoła Stylu i Wdzięku Wysoka Szpilka wierzą, że zawsze warto zainwestować w siebie, w poczucie własnej wartości. Taka inwestycja to coś znacznie więcej niż tylko piękne zdjęcia. To również budowanie własnej pozycji, dzięki której łatwiej można się odnaleźć we współczesnym świecie i podołać jego wyzwaniom.

Szkoła Stylu i Wdzięku Wysoka Szpilka

ul. Wielkopolska 28/3, 81–552 Gdynia

tel. 668 823 743

e-mail: sekretariat@wysokaszpilka.pl

http://www.wysokaszpilka.pl

Oceń