Together Magazyn » Promowane » Klub Przygody SENSEI i Klub Sztuki Walki

Klub Przygody SENSEI i Klub Sztuki Walki

Klub Przygody SENSEI i Klub Sztuki Walki ul. Myśliwska 1a Żuławka

Treningi prowadzone są na terenie Gdańska i Pruszcza Gdańskiego.

 

Jaki rodzaj sportu można u Państwa uprawiać?

Prowadzimy dwa działy: Klub Przygody, w ramach którego odbywają się zajęcia z robotyki i eksperymenty, szkoła przetrwania, alpinistyka, nurkowanie, zajęcia twórcze zrób to sam oraz Klub Sportów Walki, w ramach którego prowadzimy treningi z :brazylijskie jiu tsu, mma, krav maga, boks, aikido.

Czy zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, czy też w pomieszczeniu?

Sporty walki odbywają się w salach, a Klub Przygody na świeżym powietrzu oraz w naszej Chacie Traperskiej w Żuławce.

Na jaki rodzaj opieki mogą liczyć dzieci podczas treningu?

Wszyscy prowadzący nasze zajęcia posiadają odpowiednie kwalifikacje. Są wśród nich pedagogika po AWF oraz wieloletni trenerzy. Zajęcia Klubu prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów a także byłych żołnierzy i szkoleniowców z służb specjalnych.

Czy organizujecie zajęcia grupowe, czy indywidualne?

Nasze zajęcia prowadzone są w grupach. Ale po wcześniejszym umówieniu istnieje możliwość indywidualnej pracy w zakresie sztuk walki.

W jakim wieku dzieci mogą brać udział u Państwa na zajęciach?

Wszystkie zajęcia czy to sportowe, czy klubowe, przeznaczone są dla dzieci od 6 lat.

Czy organizujecie turnieje lub zawody?

Tak

Czy bierzecie udział w imprezach sportowych? Jeśli tak, to jakich?

Jeśli chodzi o sztuki walki to uczestniczymy w zawodach brazylijskiego jiu jitsu. Uczestniczymy także w biegi na orientacje oraz wyścigach rowerowych.

Czy organizujecie urodziny dla dzieci, dorosłych? Na czym polegają?

Tak, mamy stałe programy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jest ich wiele. Oferujemy zabawę na świeżym powietrzu w naszej bazie w Żuławce. Bawimy się w poszukiwaczy skarbów, Indian, żołnierzy i wiele innych. Jeśli chodzi o sztuki walki, to dużym powodzeniem cieszą się urodziny z Aikido.

Czy dorośli mogą także brać udział w zajęciach? Na jakich warunkach?

W Klubie Przygody rodzice mogą wspomagać dzieci . Na to miast w sztukach walki oferujemy typowe grupy dla dorosłych. Nie łączymy tych zajęć z dziećmi.

Czy organizujecie kolonie, półkolonie itp.?

Tak, co roku organizujemy letnie obozy dla dzieci i młodzieży o rozmaitej tematyce : obóz przygody, małego agenta, militarny, konny, przygoda na wsie, górski oraz dziewczyny górą. Wyjeżdżamy wtedy na Kaszuby by cieszyć się pięknem natury i korzystać z przestrzenie. W naszej bazie w Żuławce organizujemy półkolonie. Także zimą organizujemy wyjazdy i półkolonie.

Czy należycie do jakiś organizacji? Jeśli tak, to do jakich? Należymy do organizacji sztuk walki i w zależności od dyscypliny jest to inna federacja. W ramach tychże, organizowane są seminaria, szkolenia oraz egzaminy na kolejne stopnie.

Ile jesteście na rynku?

Działamy już od 15 lat .

Czy dodacie coś od siebie?

Namawiamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu całymi rodzinami. Zapraszamy na nasze otwarte imprezy rodzinne, o których informujemy na naszej stronie oraz facebook –u. Celem Klubu Przygody jest pokazanie dzieciom i umożliwienie im aktywnego spróbowania swoich sił w niecodziennych zajęciach takich jak survival, nurkowanie, alpinistyka ,jazda konna czy warsztaty twórcze . Chcemy zarazić ich nasza pasją do przygody. Zachęcić do kontaktu z przyrodą, nauczyć samodzielności, rozbudzić kreatywność i pomysłowość. Zależy nam, aby w Klubie Przygody SENSEI nawiązały się nowe, trwałe przyjaźnie. Chcemy stworzyć grupę, z którą będziemy mogli zdobywać nowe szczeble wiedzy i umiejętności. Klub Przygody SENSEI ma trwać przez kolejne lata umacniając relacje, tworząc więzi, budując zaufanie. Jednocześnie nie chcemy zamykać się na nowych członków, a raczej sprawić, że doświadczeni w przygodzie, pomogą kolejnym rozwijać pasje i przekazywać zdobytą już wiedzę. Być może w przyszłości wyruszymy na wspólną, pełną przygód wyprawę w Polskę i świat !

Namawiany wszystkich rodziców, aby zapisywali dzieci na treningi. Współczesne dziecko jest pełne energii i potrzebuje mnóstwa ruchu. Na treningach ma możliwość wyszaleć się. Nie jest to jednak bezmyślna bieganina. Uczymy wzajemnego szacunku, dyscypliny i samodzielnego wyciszania się. Bardzo gorąco polecamy.

Wszystkie informacje dostępne są na : www.sensei.gda.pl, www.facebook.com/sensei.centrumprzygody oraz marketing@sensei.gda.pl, 880 530 132, 606 70 44 38

Oceń