Together Magazyn » Styl życia » iRest Maesthron – designerski fotel masujący, który zaskakuje możliwościami
główne fotel

iRest Maesthron – designerski fotel masujący, który zaskakuje możliwościami

Zanurz się w niezrównanym luksusie designerskiego relaksu z iRest Maesthron – najnowszym fotelu do masażu w ofercie marki Rest Lords. Ten fotel masujący to nie tylko mebel – to rewolucja w doświadczeniu relaksu, łącząca nowoczesność, elegancję i zaawansowane technologie.

fotel masujący iRest Maesthron

Kształtem przypominający kosmiczną kapsułę, iRest Maesthron nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia najwyższy poziom komfortu. Dzięki SL-shape o imponującej długości 153 cm, każda sesja masażu staje się autentyczną podróżą po strefie relaksu. 

Model ten posiada dwa, niezależne masażery – jeden pracuje na odcinku od szyi do lędźwi, drugi od lędźwi do ud! Ogrzewanie, zrealizowane przy użyciu nefrytów wbudowanych w zaawansowany mechanizm masujący,  otula ciepłem od szyi po pośladki, ponadto fotel wykorzystuje także matę grafenową do ogrzewania pleców i torsu. Dzięki temu masaż jest zdecydowanie przyjemniejszy, ale i bardziej efektywny.

sterowanie fotelem masującym iRest Maesthron

Innowacyjność tego fotela widoczna jest także dzięki systemowi AI Health Detection. Dwa czujniki, mierzące puls, mikrokrążenie i tętno w okolicach dłoni i pleców, pozwalają na dostosowanie masażu do Twoich indywidualnych potrzeb. To nie tylko fotel masujący – to personalizowana terapia relaksacyjna, zaprojektowana z myślą o Twoim zdrowiu i samopoczuciu.

Dzielona prowadnica iOpen to kolejny ważny element, potęgujący doznania rozciągania, przez możliwość osiągnięcia pozycji płaskiej (Flat). Otwiera przed Tobą nowe możliwości, eliminując napięcia i uwalniając stres zgromadzony w mięśniach.

fotel z masażem iRest Maesthron

iRest Maesthron to nie tylko designerski fotel masujący – to investycja w Twoje zdrowie, komfort i styl życia. Poza wymienionymi wyżej cechami oferuje wiele, wiele więcej… Ten i inne nowe modele marki iRest możesz sprawdzić w ofercie Rest Lords

5/5 – (2 głosów)