Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Jaki stolik kawowy wybrać?
pexels-anastasia-shuraeva-

Jaki stolik kawowy wybrać?

Stolik kawowy to nieodzowny element Twojego wypoczynku. W Vidaxl oferujemy szereg mebli dostępnych samodzielnie, bądź w formie zestawów. Jednym z takich mebli są piękne stoliki kawowe, dostępne w wielu opcjach i rodzajach.

Jaki rozmiar stolika kawowego wybrać?

Stoliki kawowe ze względu na swoje wymiary są bardzo praktyczne i niezastąpione, jako mebel. Przyda się zarówno do delektowania się poranną kawą w rodzinnym gronie, czy nada się do przeczytania gazety, czy do spędzenia romantycznych chwil. Można na nich postawić napój, coś zjeść, czy po prostu zastosować ich powierzchnią do funkcji dekoracyjnych. Wybierając bardziej dekoracyjne style stolika może on też stanowić ozdobę samą w sobie, która będzie cieszyć oko właściciela i zachwycać gości. W Vidaxl posiadamy stolik kawowy, na każdą z tych opcji. Nie ma nic bardziej niezręcznego niż stolik do kawy, który jest za wysoki lub za niski. Aby czuć się komfortowo w swoim mieszkaniu, wybierz stolik kawowy o tej samej wysokości co poduszki na sofie lub niższy o jeden do dwóch cali. Więcej i ryzykujesz, że przestrzeń będzie wyglądać i czuć się trochę nieprzyjemnie. Podobnie jak w przypadku stolika kawowego o odpowiedniej wysokości, powinieneś poszukać takiego, który ma odpowiednią długość w stosunku do szerokości Twojej sofy. W szczególności stolik kawowy powinien mieć około dwóch trzecich długości sofy.

Dopasuj styl do swojego wnętrza

Do wyboru są stoliki klasyczne, retro, czy industrialne. Dzięki temu, że nasi eksperci cały czas podążają za aktualnymi trendami, masz pewność, że wybrany przez ciebie stolik jest na topie. Z Vidaxl masz gwarancję, że z pewnością dopasujesz swój stolik kawowy do pozostałych mebli, aby tworzyły zgrabna i idealna całość. Z Vidaxl skomponujesz swój cały zestaw wypoczynkowy. Jedne z wielu dostępnych stylów, w jakich są nasze stoliki to boho, rustykalny, czy industrialny. Z alternatywnych opcji możemy pochwalić się, że podążając za trendami eko i mając na uwagę dobro środowiska, stworzyliśmy kolekcję wykonaną w pełni z drewna pochodzącego z recyklingu. Zawsze można liczyć na naszych doradców, którzy gotowi są pomóc przy wyborze wymarzonego stolika, jak i chętnie odpowiedzą na każde, nawet najbardziej nurtujące pytanie. Nasi klienci są zawsze dla nas najważniejsi!

Oceń