Strona główna » Art. zewnętrzny » Jak połączyć biały wystrój jadalni z drewnem?

Jak połączyć biały wystrój jadalni z drewnem?

Biel idealnie wprost łączy się z naturalnym drewnem. To połączenie często występuje w naturze i dzięki temu jest bardzo neutralne i lubiane przez wielu ludzi. Biała jadalnia w drewnie roztacza atmosferę ciepła i rodzinnego klimatu. Prezentujemy najciekawsze inspiracje na to, jak urządzić białą jadalnię.

Biała kuchnia i blat z drewna

Połączenie bieli i drewna (zwłaszcza jasnego) pomaga wprowadzić do jadalni spokój i rodzinny, ciepły klimat. Najczęstszym połączeniem w tym stylu jest biała kuchnia plus drewniany blat. Warto poszukać salonu meblowego, gdzie można zapoznać się z dobrymi inspiracjami. Wyposażenie wnętrz z Maxfliz to ciekawa propozycja dla osób, które poszukują przede wszystkim wysmakowanych i stylowych wnętrz. Można tam znaleźć stylowe rozwiązania do takich pomieszczeń jak jadalnia, kuchnia, łazienka, sypialnia czy salon. Miłośnicy bieli i drewna również nie będą zawiedzeni. Duży i solidny drewniany blat idealnie komponuje się z delikatnością i naturalnością jasnych ścian. Zresztą, z drewnem niemal wszystko wygląda dobrze, można na przykład w jadalni czy w kuchni zastosować białą cegłę, czerwoną, a nawet szarą. Przy takim połączeniu sprawdzi się także kamień, ściana gładka lub wzorzysta.

Biel i drewniany blat, ale z kolorystycznym akcentem!

Biała kuchnia i spory drewniany blat to już wręcz klasyka jeśli chodzi o urządzanie jadalni w jasnych barwach. Jeśli jednak ktoś chciałby nieco urozmaicić to zestawienie, to warto do niego dodać odrobinę koloru! Wyraziste barwy i kolorowe akcenty zawsze przyciągają uwagę! Niekoniecznie musi to oznaczać, że w spójnej białej kompozycji ścian i drewnianych mebli trzeba koniecznie zastosować kontrastujące i krzykliwe barwy ścian czy podłogi. Ten sam efekt można tak naprawdę osiągnąć za pomocą odpowiednio wyeksponowanych dodatków. W białej przestrzeni zawsze dobrze sprawdzą się dodatki w pastelowych odcieniach, ceramiczne kolorowe doniczki czy tekstylia kuchenne. Tak naprawdę, wszystko zależy od pomysłu!

Biała jadalnia i szary blat

Biała sypialnia jest niezwykle popularna. Taki wybór daje wiele możliwości jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz. Biel na ścianach to wciąż najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny styl w wielu nowoczesnych wnętrzach. Wprowadza spokój, ciepło i rodzinną atmosferę. Jednak mało kto wie, że połączenie bieli i szarości daje wręcz jeszcze lepszy efekt! Szary to kolor, który wręcz naturalnie dopełnia białe akcenty, a do tego jest bardzo uniwersalny w zastosowaniu. Warto znaleźć dobry salon wyposażenia wnętrz, który zaoferuje nie tylko wysokiej jakości materiały, ale także ciekawe inspiracje. Biała kuchnia z szarym blatem może dać wspaniały efekt wizualny pod warunkiem, że odpowiednio to zaplanujemy. Można wybrać tak naprawdę dowolny odcień – od popielatego przez jasnoszary i kończąc na wyraźnie ciemniejszym antracycie. Szarości bardzo ciekawie prezentują się w otoczeniu cegły na ścianach.

Oceń