Together Magazyn » Aktualności » Jak działa guarana mielona i czy warto ją stosować?
szczęśliwa kobieta z chustą idzie na wietrze

Jak działa guarana mielona i czy warto ją stosować?

Chociaż guarana, czyli Paullinia cupana, jest rośliną rosnącą głównie w Amazonii, obecnie cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Wynika to przede wszystkim z jej wyjątkowych właściwości pobudzających. To właśnie dlatego guarana stanowi składnik między innymi licznych napoi dodających energii i suplementów diety. Najsilniejsze działanie guarany oferuje produkt dostępny w popularnym sklepie internetowym z superfoods i suplementami, gdzie można ją zamówić w zmielonej formie.

  1. Guarana: działanie i zastosowania
  2. Jakie ma guarana właściwości?
  3. Czy spożywanie guarany jest bezpieczne?
  4. Guarana mielona od sprawdzonego dostawcy

Mielona guarana zawiera około 2,5 g kofeiny na 100 g produktu, co przekłada się na wysoką skuteczność. Zaleta spożywania produktu w tej formie jest to, że nie zawiera on innych składników, których spożywanie mogłoby przynieść skutki uboczne. Guarana może być mieszkania z sokami, koktajlami i napojami, dzięki czemu każdy może wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. Na czym jednak polega guarana działanie? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dalszej części artykułu.

Guarana: działanie i zastosowania

Guarana ma liczne właściwości prozdrowotne, dlatego jest tak chętnie wybieranym produktem. Co ciekawe stosuje się ją nie tylko ze względu na właściwości pobudzające. Produkt wspiera proces odchudzania i kontrolowania wagi, ponieważ przyspiesza metabolizm. Właściwości antyoksydacyjne pomagają w walce z wolnymi rodnikami.

Niezależnie więc od tego, czy ktoś chce mieć pod ręką doskonałe źródło kofeiny, czy też zachować kontrolę nad wagą, warto pomyśleć o spożyciu guarany. Można ją zamówić na stronie https://intenson.pl, gdzie dostępne są również przeróżne suplementy od najlepszych producentów oraz wysokiej jakości superfoods.

Jakie ma guarana właściwości?

Wysoka zawartość kofeiny w guaranie (takiej dawki nie zapewniają nawet ziarna kawy) sprawia, że jest to naturalny środek pobudzający, który zwiększa czujność, poprawia zredukować uczucie zmęczenia, a dodatkowo wpływa korzystnie na koncentrację. Dodając do tego fakt, że przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, jest to naprawdę wyjątkowa roślina.

Czy spożywanie guarany jest bezpieczne?

Zastosowanie guarany w diecie jest bezpieczne, ale ze względu na wysoką zawartość kofeiny należy stosować się do zaleceń producenta. Z tego powodu nie jest ona polecana kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią.

Guarana mielona od sprawdzonego dostawcy

Mielona guarana, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami, dostępna jest w stałej ofercie wspomnianego sklepu. Zamówienie można złożyć na stronie produktu https://intenson.pl/products/guarana-mielona-100g, przy czy warto od razu zdecydować się na większą ilość lub dołożyć inne produkty, aby można było skorzystać z darmowej dostawy.

5/5 – (1 głosów)