Together Magazyn » Aktualności » Kurier InPost – innowacje w lokalnych dostawach – jak wybrać najlepszą opcję?
pexels artem podrez 5025654 wp

Kurier InPost – innowacje w lokalnych dostawach – jak wybrać najlepszą opcję?

InPost to firma, która przebojem podbiła polski rynek usług kurierskich. Nie może to jednak dziwić – zaoferowała opcje dostaw w bardzo konkurencyjnych cenach, a paczkomaty tej marki szybko stały się naturalnym elementem polskiego krajobrazu. Ale oprócz paczkomatów oferuje ona również klasyczne usługi kurierskie. Kurier InPost może odebrać od Ciebie przesyłkę w domu lub pracy, a następnie dostarczyć ją bezpośrednio w ręce odbiorcy lub umieścić w wybranym przez niego paczkomacie.

Ale to nie jedyne zalety, jakie oferuje swoim klientom InPost. Jak wybrać usługę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb? Nie jest to trudnym zadaniem.

Co możesz zyskać dzięki InPost?

Decydując się na korzystanie z usług InPost, masz do wyboru możliwość wysłania przesyłki przez kuriera, który odbierze ją we wskazanym przez Ciebie punkcie lub zanieść ją do paczkomatu i tam pozostawić do odbioru przez niego. W każdym przypadku musisz wypełnić etykietę, a następnie wydrukować wygenerowaną przez system.

Kurier InPost działa także w weekendy – oferta ta dotyczy sklepów commerce i nie dopuszcza do jakichkolwiek przestojów w handlu . Ponadto przygotowane zostały specjalne propozycje dla osób sprzedających na takich popularnych platformach, jak Allegro. To pozwala na łatwe powiązanie danej sprzedaży z wysyłką i znacznie redukuje szanse na popełnienie błędów oraz pomyłek.

W ofercie InPost dla firm znajdziemy również możliwość ubezpieczenia przesyłki, opcję SmartCourier, przeznaczoną dla przesyłania dokumentów oraz możliwości integracji swojego sklepu z porównywarką Skąpiec, dzięki czemu można dotrzeć do większej liczby klientów. Jakie jeszcze zalety ma dla Ciebie ta marka?

A którą opcję z dostępnych w ofercie firmy wybrać? Odpowiedź jest prosta – najlepiej pasującą Twoim klientom oraz sprzedawanym przez Ciebie produktom. Pamiętaj, ze paczkomaty mają ograniczone miejsce i jeśli sprzedajesz większe gabarytowo rzeczy, rozwiązanie to nie wchodzi w grę.

Jak taniej nadawać za pomocą InPostu?

GlobKurier to nasza platforma, dzięki której w łatwy sposób porównasz oferty różnych firm kurierskich. Znajduje się na niej również kurier InPost, dzięki czemu możesz ocenić, czy będzie dobrym rozwiązaniem, czy też lepsza będzie np. Orlen Paczka. Warto wcześniej założyć swoje konto, ponieważ razem z wyceną paczki otrzymasz możliwość zamówienia wybranego przez siebie kuriera.

Jeśli wycena paczki zostanie dokonana przez zalogowanego użytkownika, pojawi się atrakcyjny rabat, dzięki któremu wysyłka będzie jeszcze tańsza! Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób prywatnych, które wysyłają od czasu do czasu, jak i firm potrzebujących częstych i regularnych wysyłek. W jaki sposób to działa opcja wyceń paczkę? W bardzo prosty, o czym możesz przekonać się w dowolnej chwili odwiedzają stronę GlobKuriera i sprawdzając za darmo działanie naszej porównywarki ofert kurierskich.

Oceń