Together Magazyn » Aktualności » II Bal Dobroczynny Fundacji Pankracy dla Dzieci w Sopocie

II Bal Dobroczynny Fundacji Pankracy dla Dzieci w Sopocie

Fundacja Święty Pankracy wraz z gospodarzem – Hotelem Haffner w Sopocie oraz Partnerami wydarzenia zaprasza na kolejną odsłonę charytatywnego balu dla dzieci, który odbędzie się w niedzielę, 20 marca 2016 roku.

Poprzednia edycja, która również odbyła się w Hotelu Haffner, okazała się wielkim sukcesem, dzięki któremu zostały zebrane środki na przeprowadzenie remontu pokoi dzieci w sopockim Domu Dziecka na Wzgórzu.

Dzięki nawiązaniu współpracy Fundacji Pankracy z Fundacją Vivadental wydarzenie zyska dodatkowy wymiar. Bal oficjalnie otworzy wspólnie realizowany projekt „Skrzydła” a hasłem przewodnim drugiego balu będzie więc: „WIOSNA TO ZDROWIE”. Każde dziecko, które przyjdzie na bal nie tylko weźmie udział w warsztatach organizowanych przez Fundację  Vivadental, ale również otrzyma praktyczny upominek oraz karnet na gratisowy przegląd jamy ustnej w klinice VIVADENTAL przy ul. Zwycięstwa 48 w Gdańsku. W ramach karnetu rodzic będzie upoważniony do 50% zniżki na higienizację.

Podczas balu gwarantujemy dużo pyszności oraz świetną zabawę dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat. Dzięki wsparciu Porsche Centrum Sopot dzieci będą miały okazję przejażdżki samochodzikami. W planie również pokaz clowna oraz dmuchania gigantycznych baniek mydlanych, wyplatanie wiosennych wianków, zdobienie ciastek, wielkanocne warsztaty z językiem angielskim oraz wiele innych atrakcji. Podczas balu rodziców zapraszamy na kiermasz wielkanocny prowadzony przez sopocką kwiaciarnię z tradycjami „Zdrojewscy”. 

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek (zakup poprzez tixer.pl oraz przy wejściu na bal) w kwocie 30 zł/os. zostanie przeznaczony na sfinansowanie specjalistycznych terapii oraz wyjazdów terapeutycznych dzieciom oraz młodzieży z domów dziecka  (Sopocki Dom Dziecka na Wzgórzu, Gdańskie Domu dla Dzieci oraz gdańskiego Pogotowia Opiekuńczego im. Karola Borhardta.

Bawimy się i pomagamy potrzebującym. Dzieci Dzieciom ponownie!

Zapraszamy! 

II Bal Dobroczynny dla Dzieci Hotel Haffner w Sopocie 20.03.2016 (niedziela) godzinach 15:00 do 18:00.

Wszelkie pytania dotyczące balu prosimy kierować na adres biuro@fundacjapankracy.org

szczegóły wydarzenia dostępne również na oficjalnej stronie fejsbukowej Fundacji Pankracy: 

https://www.facebook.com/Fundacja-Pankracy-1427160780915770/

 

Oceń