Together Magazyn » Aktualności » Galeria Zaspa – wszystko w zasięgu ręki

Galeria Zaspa – wszystko w zasięgu ręki

Chroniczny brak czasu – to przypadłość, na którą narzeka każdy z nas. Nie mamy czasu na zakupy, spotkanie ze znajomymi czy pójście na siłownię, ponieważ zarówno prywatne, jak i zawodowe obowiązki zasypują nas z każdej strony. Galeria Zaspa wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje dostęp do usług, miejsc odpoczynku, klubu fitness oraz punktów handlowych w jednym miejscu.

Wiele kobiet chce spędzić sobotę w przyjemny sposób, załatwiając jednocześnie wszystkie ważne obowiązki. Kolejki w dużych hipermarketach oraz jazda po zakorkowanym mieście zdecydowanie nie pomagają w zaoszczędzeniu czasu. Można jednak temu zapobiec. Picie kawy z przyjaciółką podczas czekania na naprawę telefonu, zakup zdrowego, zielonego koktajlu tuż przed rozpoczęciem ćwiczeń na siłowni, robienie zakupów zamiast czekania na poprawki krawieckie ulubionej kreacji – to wszystko jest możliwe. Galeria Zaspa pozwala zaoszczędzić cenny czas, ponieważ znajdują się w nim wszystkie najpotrzebniejsze punkty handlowe oraz usługowe.

Dawne ETC było jednym z pierwszych punktów w Trójmieście, który wyznaczał nowy standard dokonywania zakupów. Wielu mieszkańców Gdańska z zaciekawieniem oczekiwało na otwarcie centrum po modernizacji. Od wielu lat było ono bowiem miejscem udanych zakupów. Dogodna lokalizacja przyciągała licznych i stałych klientów, nie tylko z najbliższych osiedli. Decydując się na zakupy w dawnym ETC, można było mieć gwarancję dużego wyboru, zróżnicowanego asortymentu i rozsądnych cen. Obecnie Galeria Zaspa jest nowoczesnym centrum handlowym, jednocześnie już sprawdzonym, rozpoznawalnym i zakorzenionym w świadomości lokalnej społeczności.

Klienci przychodzący na zakupy do Galerii Zaspa mogą skorzystać z oferty ogólnopolskich oraz lokalnych marek. W centrum znajdują się m.in.: supermarket Intermarche, drogeria Rossmann, salon Euro RTV ADG, klub fitness Calypso, sklepy odzieżowe Textil Market, KiK i Exxelent, cukiernia Sowa, Domino’s Pizza, salon prasowy Inmedio oraz apteka Dbam o Zdrowie. Lokalnych najemców reprezentują m.in.: piekarnia Szydłowski, ZOO Karina czy sklep kolonialny Camellia. Galeria zapewnia także dostęp do usług potrzebnych do realizacji bieżących potrzeb klientów: pralnia, kwiaciarnia, usługi fotograficzne, usługi krawieckie czy centrum diagnostyczne.

Godziny otwarcia Galerii Zaspa:

Poniedziałek – sobota w godzinach 9.00–21.00

Niedziela w godzinach 11.00–20.00

Supermarket Intermarche

Poniedziałek – sobota w godzinach 7.00–21.00

Niedziela w godzinach 9.00–20.00

Klub Fitness Calypso

Poniedziałek – piątek w godzinach 6.00–23.00

Weekend w godzinach 8.00–20.00

Mówi Anna Kakareko, administrator Galerii Zaspa

Co klienci cenią sobie podczas zakupów w odnowionym centrum?

Galeria Zaspa to lokalne centrum dedykowane mieszkańcom okolicznych osiedli. Działamy w nowej odsłonie od kwietnia, więc sprzedawcy zdążyli już zapoznać się z potrzebami swoich klientów. W galerii panuje bardzo przyjazna atmosfera, co z pewnością sprzyja udanym zakupom. Dodatkowo klienci chwalą sobie możliwość załatwienia kilku spraw w jednym miejscu, co jest bardzo wygodne. Niejednokrotnie spotykam kobiety, które zostawiają u krawcowej sukienkę do skrócenia, zamawiają bukiet kwiatów na wieczorne przyjęcie, idą na zajęcia fitness i po wyjściu zamówione przez nie usługi są już zrealizowane. Jest to ogromna wygodna i komfort.

Jacy klienci przychodzą do Galerii Zaspa?

W Galerii Zaspa można spotkać różnych klientów. Oprócz osób, które przychodzą do centrum w celach zakupowych, spotykam zarówno fanów zdrowego trybu życia, którzy spędzają wiele czasu w klubie fitness, jedzą zdrowe przekąski, jak i osoby starsze korzystające z usług laboratorium diagnostycznego oraz apteki. Dla nich szczególnie ważne są udogodnienia obecne w galerii, czyli ruchome schody i winda. Coraz częściej mieszkańcy Zaspy spędzają tu również czas z przyjaciółmi umawiając się w kawiarni bądź restauracji. Mamy także wielu wiernych klientów naszych sklepów, którzy w jednym miejscu mogą załatwić swoje sprawunki spożywcze, modowe, kosmetyczne czy elektroniczne.

W jaki sposób uatrakcyjniają Państwo klientom czas spędzony w Galerii Zaspa?

Z myślą o młodszych klientach galerii na terenie całego obiektu udostępniliśmy bezpłatną sieć WiFi, która umożliwia sprawdzanie na bieżąco najświeższych promocji oraz atrakcji przygotowywanych przez naszych najemców. Staramy się także umilać czas poprzez wydarzenia organizowane na terenie obiektu. Latem zorganizowana była wystawa zdjęć podróżniczych wykonanych przez mieszkańca Zaspy, a we wrześniu razem z klientami witaliśmy szkołę na wesoło poprzez konkursy i liczne atrakcje dla dzieci oraz promocje. Kolejny rodzinny event jest przewidziany na grudzień, kiedy w mikołajkowym klimacie wspólnie z mieszkańcami Zaspy będziemy przygotowywać się do świąt Bożego Narodzenia.

Galeria Zaspa

al. Rzeczypospolitej 33

80–463 Gdańsk

www.galeriazaspa.pl

Oceń