Together Magazyn » Aktualności » Magia Świąt czeka na małych widzów na wielkim ekranie

Magia Świąt czeka na małych widzów na wielkim ekranie

Tuż przed Świętami najmłodsi widzowie mogą odkryć, co w Bożym Narodzeniu jest najważniejsze. A to za sprawą niezwykłych filmów dostępnych w repertuarze projektu edukacyjnego Moja Pierwsza Wizyta w Kinie. Zapraszamy grupy przedszkolne i wczesnoszkolne na świąteczną wyprawę do kina.

Czy najważniejszym elementem Świąt są prezenty? A może pieczenie pierników? Z Kacprem i Emmą, bohaterami cenionej serii filmów dla dzieci, początkujący kinomani odkryją, że magia Świąt polega na czymś innym. Para uroczych przedszkolnych przyjaciół przekona swoich rówieśników, że nie ma świątecznej atmosfery bez przyjaźni, miłości i grona najbliższych!

Magię Świąt wyczarować mogą także Dzieci z Bullerbyn. Zabiorą one kinową publiczność do Skandynawii i zapoznają ją z tamtejszymi tradycjami bożonarodzeniowymi. Przedszkolaki dowiedzą się dzięki temu, dlaczego tak długo czeka się na Święta Bożego Narodzenia i co szczególnego wiąże się z tym wyjątkowym czasem.

Ale przecież Boże Narodzenie to nie jedyny powód, aby cieszyć się zimą! Małych amatorów sportów zimowych zapraszamy na kolejny film o znanych przyjaciołach: Kacper i Emma – zimowe wakacje.

Filmy Magiczne święta Kacpra i Emmy, Kacper i Emma – zimowe wakacje i Dzieci z Bullerbyn są dostępne w repertuarze projektu edukacyjnego Multikina Moja Pierwsza Wizyta w Kinie. Każdy seans w ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie poprzedzony jest zwiedzaniem najciekawszych zakamarków kina oraz pokazem krótkiego filmu edukacyjnego o zasadach kinowego savoir-vivre’u.

Zapraszamy przedszkolnych nauczycieli do kontaktu z lokalnym specjalistą ds. rezerwacji grupowych z co najmniej 10-dniowym wyprzedzeniem w celu wyboru repertuaru filmowego oraz dogodnego dla Państwa terminu pokazu.

Cena biletu: 12 PLN; opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie.

Szczegółowy repertuar stanowi załącznik do Informacji Prasowej.

Organizator: Multikino S.A.

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Multikino jest operatorem 33 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 268 ekranów i 55 559 miejscami. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w projektory cyfrowe Barco DP, fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do  projekcji  trójwymiarowej Dolby 3D. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Oceń