Together Magazyn » Kultura » Dzień Otwarty w Akademii Artystycznej

Dzień Otwarty w Akademii Artystycznej

Czy można w jednym miejscu skorzystać z wszechstronnej, bogatej oferty zajęć artystycznych, jak taniec, malarstwo, rzeźba czy fotografia? Można! Takie możliwości oferuje Akademia Artystyczna w Gdańsku. Osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z tą placówką, mogły dokładnie poznać jej ofertę w sobotę 6 września podczas Dnia Otwartego.

Drzwi Akademii Artystycznej szeroko otwarto o godzinie 10.00. Na uczestników poszczególnych zajęć czekało 7 sal pełnych wielu atrakcji i artystycznych wrażeń. Co pół godziny, aż do godziny 18.00, rozpoczynały się nowe zajęcia, w których można było wziąć bezpłatny udział. Co ciekawe, każdy gość Dnia Otwartego mógł na trwałe wpisać się w twórczość Akademii, w całkiem nietypowy sposób. Tego dnia rozpoczęto bowiem tworzenie gigantycznego kolażu, który będzie się składał ze zdjęć osób, które odwiedziły tę placówkę.

Frekwencja na Dniu Otwartym dopisała i każda osoba, która odwiedziła w tym czasie Akademię Artystyczną, miała powody do zadowolenia. Miłośnicy tańca, fitnessu, malarstwa, rzeźby, mody, projektowania i szycia, fotografii czy filmowania – słowem: wszyscy ludzie, którzy kochają rozwijać swoje pasje, wspólnie tworzyli rodzinną, ciepłą atmosferę. Zresztą gości ona na co dzień w progach Akademii Artystycznej. Jeśli ktoś nie był na Dniu Otwartym, zawsze może się o tym przekonać, uczęszczając na regularne zajęcia!

Oceń