Szwajcaria to bogaty, ale i jednocześnie drogi kraj. Szwajcaria – frank szwajcarski, zegarki, piękne krajobrazy, weseli ludzie oraz góry. Wszystko to, tworzy wizytówkę tego kraju i co roku urzeka turystów sprawiając, że w kolejne wakacje, znów chcą tam wrócić.

A dlaczego nie odwiedzić szwajcarskich Alp ponownie, tym bardziej, że Internetowy Kantor oferuje najtańszą wymianę walut na rynku, bezpłatne przelewy do 11 banków, ekspresowy przelew waluty za pośrednictwem Przelewy24 oraz konkurencyjne kursy walut?

Tego w Szwajcarii nie możesz przegapić

Berneński Oberland, położony w samym sercu Szwajcarii, to kwintesencja alpejskiej scenerii. Wyobraźcie sobie malutkie wioski alpejskie, wznoszące się na stromych zboczach górskich, otoczone zielonymi łąkami i ośnieżone szczyty górskie, pnące się dookoła. Tak właśnie wygląda uwielbiana przez turystów, alpejska sceneria.

Zdecydowanym faworytem w berneńskiej koronie gór, jest spektakularny Jungfraujoch. Częściowo można tam dojechać pociągiem, którego trasa prowadzi przez skaliste tereny do 3400 m – to najwyższy dworzec kolejowy w Europie. Kolejnym cudem jest  lodowiec Aletsch, znajdujący się pomiędzy potężnymi górami Mönch i Jungfrau.

Tanie kolejki linowe w Szwajcarskich górach

Kolejki linowe zawiozą cię na dowolną ze stu tras, a wyciągi narciarskie zabiorą Cię do jednych z najlepszych górskich baz wypadowych, idealnych do wędrówek w Alpach. Strome zbocza Mönch, Eiger i Jungfrau tworzą wspaniałe tło dla każdej wędrówki i każdego wyzwania dla wspinaczy.

Spektakularne widoki – za to nie zapłacisz ani centa

Widokiem, od którego nie będziesz umiał oderwać wzroku, jest bez wątpienia dolina Lauterbrunnen. Strome gigantyczne skalne ściany Lauter Brunnen są domem dla 72 kaskadowych wodospadów i jednego z najlepszych widoków na świecie.

Ale to nie tylko wędrówki po Alpach, ale także szwajcarskie osady są powodem, dla którego co roku Szwajcaria doświadcza setek tysięcy turystów. Śliczne wioski, położone wysoko w górach i miasta, które leżą na skraju głębokich, błękitnych jezior.

Wymiana franka w Internetowykantor.pl

Szwajcaria jest drogim krajem, jednak z pewnością wartym odwiedzenia. W Alpach szwajcarskich z pewnością wydasz dużo na nocleg czy posiłki, jednak nie będą to pieniądze stracone. Waluta CHF jest walutą mocną i stabilną, określającą m.in. wysoki poziom rozwoju gospodarczego państwa, a to przyciąga. 

To w Szwajcarii zobaczysz prawdopodobnie najpiękniejsze krajobrazy w Europie, które zapiorą Ci dech w piersiach.

Pomimo tego, że będąc na wakacjach w Szwajcarii trudno jest zaoszczędzić CHF, to istnieje sposób, abyś zrobił to jeszcze przed wyjazdem.

Internetowykantor.pl – najtańsza wymiana walut

W kantorach internetowych, gdzie  wymiana franka szwajcarskiego i innych walut, jest maksymalnie tania. Internetowykantor.pl/kurs-franka/ nie uwzględnia żadnych prowizji czy dodatkowych opłat, jedynie bardzo niski spread.

Porównanie kursów walut również jest bezpłatne. Porównaj kurs franka szybko, dzięki przejrzystemu interfejsowi platformy i prostej obsłudze.

InternetowyKantor.pl to szybkość, bezpieczeństwo i gwarancja, że otrzymasz nawet o 6% lepszy kurs wymiany, niż w kantorze stacjonarnym lub banku! A teraz do 31 sierpnia rejestrując się z tego linku masz możliwość zdobyć kartę do Allegro o wartości 25 zł.

CHF na niezapomnianą podróż w szwajcarskie góry
Oceń ten post

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany