Together Magazyn » Aktualności » Akcja Paka dla Futrzaka wspiera podopiecznych Schroniska Promyk
joe-caione-qO-PIFVxg-unsplash

Akcja Paka dla Futrzaka wspiera podopiecznych Schroniska Promyk

Dobro czworonogów leży ci na sercu? Chcesz wspomóc potrzebujące zwierzęta? Do 13 marca w ramach akcji Paka dla Futrzaka, możesz wspólnie z Parkiem Handlowym Matarnia wesprzeć działalność gdańskiego Schroniska Promyk.

Wydarzenie Paka dla Futrzaka to wieloetapowa akcja charytatywna, która pomaga podopiecznym gdańskiego Schroniska Promyk. Wydarzenie składa się m.in. z konkursu, wystawy pokonkursowej oraz spotkania z wolontariuszami, którzy opowiedzą o adopcji i opiece nad pupilami.

Od 1 do 13 marca, w sklepie ZOO Karina zlokalizowanym na terenie naszego centrum, trwa zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla zwierząt. Specjalnie oznakowane produkty można zakupić w promocyjnej cenie i włożyć do wyznaczonego kosza.  Zebrane w ramach akcji karmy, witaminy i oleje, wspomogą leczenie i funkcjonowanie bezdomnych zwierząt. Produkty zostały starannie wybrane przez Schronisko Promyk i odpowiadają na realne potrzeby zwierzakówmówi Monika Jaworska, Community Engagement Specialist, Parku Handlowego Matarnia.

Równocześnie w dniach 1-7 marca wszyscy chętni mogą wziąć udział w przygotowanym konkursie rysunkowym zorganizowanym na profilu Parku Handlowego Matarnia na Facebooku. Szczególnie zachęcane są do tego dzieci, które z pomocą rodziców mogą wziąć udział w zabawie. Dla uczestników zostały przewidziane nagrody w postaci Kart Podarunkowych. Wyjątkowość konkursu polega na tym, że po jego zakończeniu, wybrane prace zostaną wyświetlone na multimedialnej wystawie w centrum. Zwycięzców poznamy już 8 marca.

Matarnia paka-dla-futrzaka x

To nie jedyne możliwości wsparcia potrzebujących psów i kotów. Park Handlowy Matarnia zapowiedział, że przekaże 1 kilogram specjalistycznej karmy dla zwierząt za każdy konkursowy komentarz. Tym samym duża frekwencja uczestników konkursu przyczynia się do realnej pomocy dla zwierzaków.

Finał akcji zaplanowano na 12-13 marca. W tych dniach podczas wizyty w Parku Handlowym Matarnia wszyscy miłośnicy zwierząt mogą odwiedzić stoisko, na którym oprócz wspomnianej pokonkursowej wystawy artystycznej pojawią się również wolontariusze Schroniska Promyk. Opowiedzą oni o adopcji zwierząt oraz doradzą jak dbać o nowych, czworonożnych członków rodziny. 

O Parku Handlowym Matarnia:

Park Handlowy Matarnia to centrum spotkań i zakupów, należące do Ingka Centres Polska Sp. z o.o., w którym znajduje się ponad 80 sklepów, punktów usługowych oraz sklep IKEA. Park Handlowy Matarnia łączy ofertę meblową i modową. Posiada imponujący wybór produktów, zarówno mebli, artykułów wyposażenia wnętrz, jak i mody, akcesoriów oraz obuwia.

Sklepy zlokalizowane są wzdłuż alejek, otoczonych zielenią. Do dyspozycji klientów jest 2 300 bezpłatnych miejsc parkingowych z wydzielonymi miejscami dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, a także stacja ładowania samochodów elektrycznych. Centrum znajduje się przy obwodnicy trójmiejskiej S6, jedynie 10 km od centrum Gdańska i tylko 2 km od lotniska.

https://www.matarnia.parkhandlowy.p

https://www.facebook.com/matarnia.parkhandlowy/

Oceń