Together Magazyn » Aktualności » Relaks i podróż na Bali bez biletu – na Dzień kobiet!
engin-akyurt-ZbzYDboNfg-unsplash

Relaks i podróż na Bali bez biletu – na Dzień kobiet!

Oferta Thao Thai, jak i Prana Spa, o której opowiemy, pojawiła się specjalnie z okazji Dnia Kobiet. Co roku przed tym wyjątkowym świętem zawsze wzrasta zainteresowanie zaproszeniami na masaże i zabiegi – może to wynik pierwszych wiosennych podmuchów ciepłego powietrza i chęci wejścia w nową porę roku z pełnym zapasem energii? Może to ciekawość orientalnych masaży, której ulegamy szczególnie wtedy, gdy może się zmaterializować w formie prezentu dla kogoś lub dla siebie? Nie odpowiesz na te pytania, jeśli nie odwiedzisz w końcu lub ponownie (bo to uzależniające!) salonu tajskiego masażu i SPA.

8 marca zaproś mamę, siostrę lub przyjaciółkę na wspólny relaks, a za oba godzinne masaże dla was obu będzie obowiązywać specjalna cena za jeden, druga osoba skorzysta z masażu gratis. Przeżyjcie ten dzień tak jak nigdy dotąd!

TT dzien kobiet FB

SPOKÓJ, HARMONIA I RELAKS

Dla przypomnienia Thao Thai to prawdziwa świątynia. Świątynia spokoju, harmonii i relaksu, gdzie doznasz przyjemnego i odprężającego masażu. Salon przy ulicy Szerokiej 86/87 to miejsce z najdłuższą historią. Kameralne, wyposażone w dwuosobowe pokoje oraz przytulną recepcję, gdzie po masażu można skosztować aromatycznej tajskiej herbaty Matum. W salonie jest możliwość skorzystania z prysznica. W ofercie salonu dostępne są wszystkie rodzaje masaży tajskich – od tradycyjnego masażu tajskiego zaczynając, poprzez masaże z użyciem wyjątkowych olejków aromatycznych, a kończąc na zbawiennych dla odporności masażach stemplami ziołowymi.

RÓWNOWAGA CIAŁA I UMYSŁU

Prana Spa powstało z połączenia kilkunastoletniego doświadczenia, pasji i wiary w niezwykłą siłę Ajurwedy. Tu zaspokoisz rosnącą potrzebę odnalezienia drogi do osiągnięcia równowagi ciała i umysłu. Czy jest coś bardziej cennego w ostatnim czasie?

W Prana Spa proponujemy niezwykłe połączenie masaży i zabiegów, o niekwestionowanej skuteczności. Masaże ajurwedyjskie, tajskie oraz balijskie to najlepsze i najskuteczniejsze masaże świata. Wykonuje je zespół wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów z Tajlandii, Indii i indonezyjskiej wyspy Bali.

ZNAJDŹ I WZMOCNIJ SWOJĄ ŻYCIOWĄ SIŁĘ!

Według Ajurwedy wszystko składa się z pięciu żywiołów. Elementy te to: eter, powietrze, ogień, woda i ziemia. Istoty żyjące posiadają jeszcze jeden element: jest to prana, czyli inaczej siła życiowa, podstawowa energia odpowiadająca za fizyczne, umysłowe i duchowe zdrowie i siłę.

Wszystkie wschodnie masaże znajdują swoje korzenie w Ajurwedzie, z którą nierozerwalne jest holistyczne spojrzenie na człowieka. Dlatego odzyskasz tu nie tylko siłę i sprawność fizyczną, ale też tak potrzebne zwłaszcza teraz spokój i równowagę ciała, ducha oraz umysłu.

Zasługujesz na to nie tylko w Dniu Kobiet!

Oceń