Together Magazyn » Aktualności » Utalentowana gdynianka zdobywa nagrody

Utalentowana gdynianka zdobywa nagrody

Uczestnicy projektu „Wyśpiewaj Marzenia” prowadzonego przez gdyńskie Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Kuźnia Talentów” rozpoczęli intensywny czas konkursowo-festiwalowy zdobywając liczne nagrody w trakcie wokalnych zmagań o randze lokalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Wśród nich zdecydowanie wyróżniła się Magdalena Pilanowska, która jako jedyna Gdynianka, zakwalifikowała się do niezwykle prestiżowego 37. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Konin - Magda

W trakcie 5 dni festiwalowych, które miały miejsce w dniach 1-5 czerwca Magda zmierzyła się z 31 dziećmi w jej kategorii wiekowej do lat 8 wybranych podczas marcowych eliminacji wstępnych. Już w czwartek otrzymała nominację do zaśpiewania w piątkowym wielkim finale, a tym występem wywalczyła sobie udział w uroczystej Gali oraz główną nagrodę w tej kategorii – Aplauz Uśmiechu.

Konin - Magda 2

Tym samym Magda obroniła tytuł, który udało jej się zdobyć w zeszłym roku i po raz kolejny przyniosła Gdyni chlubę i rozgłos. Występ Magdy będzie można zobaczyć w okresie wakacji w TVP ABC. W kolejny czerwcowy weekend dziewczynka wraz ze swoim kolegą z projektu „Wyśpiewaj Marzenia”, Maćkiem Antończakiem, będą reprezentować Gdynię na innym prestiżowym ogólnopolskim konkursie piosenki „Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu. By otrzymać nominację do ścisłego finału dzieci pokonały w lokalnych eliminacjach ponad 2 tysiące uczestników z całego kraju. Trzymamy kciuki, by i tym razem Gdynia stanęła na podium.

Konin - Magda 3

Oceń