Together Magazyn » Art. zewnętrzny » 3 rady jak zapakować prezenty szybko i stylowo

3 rady jak zapakować prezenty szybko i stylowo

Idealnie piękne prezenty nie muszą być domeną kreatywnych i zdolnych ludzi. Dlatego przygotowaliśmy parę rad jak łatwo zapakować prezenty, żeby się podobały.

Że niby każdy da radę zapakować prezent pod choinkę? Może się wydawać, że pakowanie to łatwizna, ale jednak sporo z nas nie opływa kreatywnością i zręcznością. Dlatego wspólnie sprawdzimy parę rad jak łatwo zapakować prezent czerpiąc inspirację od tych zdolniejszych. 🙂

Miękki prezent? Ten również łatwo zapakować

Jeśli w pakowaniu prezentów jest jakieś wyzwanie to na pewno jest nim pakowanie miękkich prezentów. Nie trzymają kształtu, źle się z nimi pracuje a papier do pakowania prezentów bardzo łatwo się pognie.

Rozwiązanie może być łatwiejsze niż myślisz. Nowe rękawiczki, koszulę albo inne małe i nieforemne prezenty wystarczy włożyć do pudełka na prezenty, które nada im kształt. Potem pudełko wystarczy zapakować do papieru do pakowania prezentów.

Da radę nawet bez wstążki. Jeśli chociaż trochę lubisz rysować to przy pomocy markera albo kredki możesz narysować wstążkę

Dekoracyjne wypełnienia upiększą surowo wyglądające prezenty

Przydatnymi mogą się stać również wypełnienia dekoracyjne do pudełek, które sprawią, że pakowany prezent będzie miał „to coś”. Jako wypełnienie pudełka możesz użyć papier jedwabny albo wełnę drzewną. Możesz również dodać darmowe kolorowanki świąteczne do prezentu.

Obie rzeczy wystarczy odpowiednio zaaranżować i skombinować według koloru. Jedwabny papier doda elegancji dla srogo zapakowanych prezentów w pudełku, torebce albo w celofanie. Wełna drzewna prezent nie tylko wypiększy, ale również umocuje w pudełku.

W ten sposób można użyć papieru jedwabnego: nowy szalik czy koszulkę wystarczy papierem owinąć
Wełną drzewną wystarczy lekko wysłać na przykład pudełko z przezroczystym wiekiem a prezent od razu wygląda lepiej.

Twój wzorek na papierze do pakowania prezentów

Może się zdarzyć, że wzorki na papierze do pakowania prezentów albo na torebkach na prezenty wcale Ci się nie będą podobać. Co wtedy? Mamy na to świetny sposób.

Wzorek możesz w bardzo łatwy sposób stworzyć według swojego pomysłu bez potrzeby żadnych ekstra zdolności. Wystarczy zrobić prostą pieczątkę z ziemniaka.

Do tego będzie potrzebnych parę ziemniaków, pędzel i farba. Wynik może wyglądać naprawdę profesjonalnie. Sprawdź sam.

Swój wzorek na papierze do pakowania prezentów łatwo nadrukujesz na przykład za pomocą prostej pieczątki z ziemniaka.

Sposobów jak stylowo zapakować prezenty na Wigilię jest multum. Kreatywność nie ma granic.

Jeśli jednak w tym roku chcesz swoje prezenty trochę upiększyć, ale nie chcesz strawić z tym połowy dnia, to nasze rady na pewno Ci w tym pomogą.

5/5 – (2 głosów)