Together Magazyn » Art. zewnętrzny » W Orange możesz mieć HBO przez pół roku bez opłat
pexels-karolina-grabowska-

W Orange możesz mieć HBO przez pół roku bez opłat

Orange ma promocje na pakiet HBO z trzema kanałami TV i dostępem do HBO GO lub na sam serwis VOD. Platformę HBO GO masz za darmo przez miesiąc, jeśli zamówisz ofertę bez telewizji. W wybranych ofertach z TV dostajesz natomiast cały pakiet HBO bez opłat aż na 6 miesięcy. Sprawdź, jak to działa.

Promocje na HBO GO i HBO w Orange

Pakiet HBO w Orange obejmuje 3 kanały TV (HBO, HBO 2 i HBO 3) oraz dostęp do serwisu VOD HBO GO, na którym znajdziesz ponad 1000 filmów i seriali. Możesz go aktywować we wszystkich ofertach z telewizją. Z HBO GO możesz również skorzystać w dowolnej ofercie z abonamentem komórkowym, a także w Orange Flex.

Dzięki promocjom Orange oglądasz HBO GO bez opłat przez miesiąc, a w wybranych ofertach cały pakiet HBO możesz mieć bez opłat przez pół roku. Więcej informacji, w tym jak aktywować pakiet HBO i jak zarejestrować się w serwisie HBO GO z Orange, znajdziesz w poradniku przygotowanym na stronie operatora: https://www.orange.pl/poradnik/rozrywka/pakiet-hbo-z-hbo-go-w-orange-zyskaj-dostep-do-setek-filmow-i-seriali/. Poniżej prezentujemy natomiast najważniejsze zasady promocji.

Pakiet HBO z HBO GO bez opłat nawet przez pół roku

Dodatkowe programy TV, w tym pakiet HBO, możesz aktywować w każdej chwili – zarówno przy podpisywaniu umowy, jak i później. Rezygnujesz z nich z kolei, kiedy chcesz, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Jeśli jednak jesteś nowym Klientem, wybierzesz telewizję na 24 miesiące i zdecydujesz, że chcesz korzystać z pakietu HBO w Orange przez cały okres obowiązywania umowy, przez pierwsze 6 miesięcy masz go bez opłat. Później płacisz natomiast tylko 20 zł miesięcznie.

Orange kieruje promocję do nowych klientów, którzy kupią usługę z TV przez stronę operatora. Do wyboru masz ofertę telewizji ze światłowodem lub pakiety Orange Love z telewizją, które obejmują także abonament komórkowy i telefon domowy (sprawdź: https://www.orange.pl/pakiety/love).

HBO GO – promocja Orange w ofertach bez telewizji

Orange ma też promocję dla osób, które nie potrzebują telewizji, lecz chciałby oglądać treści z serwisu HBO GO. Za darmo jest wtedy pierwszy miesiąc, a później opłata wynosi 24,90 zł (w Orange Flex) lub 25 zł miesięcznie (w dowolnym Planie Mobilnym lub w pakiecie Orange Love Mini, który obejmuje światłowód i abonament komórkowy).

Oceń