Together Magazyn » Aktualności » Zrzutka na PolakPotrafi

Zrzutka na PolakPotrafi

PolakPotrafi.pl

Ze względu na panującą epidemię, wiele firm znalazło się w bardzo trudnej sytuacji finansowej – specjalnie dla nich na PolakPotrafi.pl uruchomiono kategorię „Stan wyjątkowy”, gdzie można zasilić konta różnych podmiotów, chroniąc je przed zapaścią finansową i zamknięciem.

PolakPotrafi.pl to serwis wspomagający finansowanie pomysłów. Dzięki PolakPotrafi.pl można stać się częścią ciekawych i kreatywnych projektów (z różnych dziedzin) poprzez udzielenie wsparcia finansowego ich twórcom.

Ale to nie wszystko – z PolakPotrafi.pl można zrealizować także własny, innowacyjny, niepowtarzalny pomysł. Marzenia staną się bardziej realne niż kiedykolwiek – a to wszystko w zaledwie kilka minut!

Zrzutka.pl

Pierwsze zamówienia ze środków zebranych na zrzutka.pl dotarły już do szpitali. Środki ochrony osobistej trafiły do medyków pracujących w szpitalach na terenie całej Polski: przyłbice ochronne i rękawiczki jednorazowe. Serwis aktywnie pomaga w dostarczeniu sprzętu niezbędnego do walki z koronawirusem.

Zrzutka.pl to narzędzie do tworzenia zbiórek internetowych na dowolny cel (np. prezent, wyjazd, własny biznes, akcja charytatywna). Korzystanie ze zrzutki jest darmowe – nie pobiera się prowizji od wpłat i wypłat.

Aby założyć zrzutkę, trzeba posiadać konto użytkownika. Najważniejszym elementem przy prowadzeniu zrzutki jest jej promowanie. Czasem bywa trudno przyznać się do złej sytuacji lub prosić o pomoc. Warto jednak się przełamać, bo być może przyjdzie okazja do zrewanżowania się. Warto być szczerym – tego oczekuje każdy darczyńca!

Oceń