Together Magazyn » Aktualności » Aktywnie wśród natury na osiedlu Zielony Południk

Aktywnie wśród natury na osiedlu Zielony Południk

Kupując mieszkanie na osiedlu Zielony Południk, realizowanym przez gdański Euro Styl z Grupy Dom Development, klienci mogą zaspokoić potrzebę życia blisko natury i jednocześnie szybkiego dostępu do centralnych części miasta. Starannie, różnorodnie zagospodarowane tereny rekreacyjne oraz położenie w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych to niewątpliwe atuty tej inwestycji. Osiedle przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy lubią ruch i wypoczynek na świeżym powietrzu. Euro Styl wprowadził tu do sprzedaży nowy budynek, a szczegóły tej inwestycji będzie można poznać podczas wideo prezentacji na żywo na Facebooku dostępnej tutaj: w sobotę, 9 maja, o godz. 17:00.

Zielony Południk, położony u zbiegu ulic Starogardzkiej i Władysława Jagiełły w dzielnicy Gdańsk Południe, to inwestycja mieszkaniowa, która odpowiada na potrzeby tych, którzy chcą żyć wśród zieleni, aktywnie spędzać czas w otoczeniu natury oraz cenią sobie sąsiedzką integrację.

Mieszkańcy Zielonego Południka będą mogli zrelaksować się w pełnych zieleni miniparkach i na skwerach z ławkami lub spacerować malowniczymi ścieżkami, a w zielnikach i na sąsiedzkich grządkach sadzić wspólnie z rodzinami własne zioła. Integracji osiedlowej społeczności i wypoczynkowi sprzyjać będzie grillowisko z pomostem mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Stylu.

Zielony Południk wyróżnia niska, kameralna zabudowa oraz przestrzeń, którą można poczuć dzięki zachowaniu dużych odległości między budynkami. Ważnym elementem osiedla są też ogrody deszczowe – proekologiczne elementy małej retencji, które umożliwiają efektywne wykorzystanie wód opadowych i jeszcze bardziej podkreślają zielony charakter inwestycji.

Infrastruktura osiedla wychodzi również naprzeciw potrzebom osób, które preferują sportową aktywność. Zaprojektowano tu między innymi boisko do streetballu i strefę crossfit. Okoliczne naturalne tereny zielone zachęcają do biegania czy popularnych spacerów „z kijkami”.

Wszystko to sprawia, że mieszkańcy Zielonego Południka w poszukiwaniu przyjemnych miejsc do wypoczynku, rekreacji czy aktywnego spędzania czasu na łonie natury nie muszą wyjeżdżać nigdzie dalej. Osiedlowa przestrzeń i okoliczne tereny zielone dają im wiele atrakcyjnych możliwości. Jeszcze więcej mają ci, którzy decydują się na mieszkanie na parterze z przydomowym ogródkiem, który może stać się prywatna oazą, dającą wiele satysfakcji z osobiście wybranych i własnoręcznie wypielęgnowanych roślin.

W przypadku Zielonego Południka mieszkanie wśród zieleni i w pewnym oddaleniu od centrum nie oznacza jednak rezygnacji z miejskich atrakcji i udogodnień. Położone w pobliżu ulice: Starogardzka i Traktat Św. Wojciecha umożliwiają szybki i wygodny dojazd do gdańskiego Śródmieścia. Bliskie sąsiedztwo głównych szlaków komunikacyjnych – Obwodnicy Trójmiasta, Obwodnicy Południowej, części tras ekspresowych S6 i S7 pozwalają na sprawny dojazd do ważnych punktów na mapie Trójmiasta: centrów Gdańska, Gdyni i Sopotu, a także do autostrady A1, lotniska, nad morze czy do kaszubskich lasów i jezior.

domni - portal wnętrzarski

Do sprzedaży na osiedlu Zielony Południk Euro Styl wprowadził właśnie 45 mieszkań (2, 3 i 4-pokojowych o metrażach od 36,93 do 74,31 m kw.) i 5 lokali usługowych.

Zainteresowanych osiedlem zapraszamy na wideo prezentację Zielonego Południka na Facebooku dostępną tutaj – na żywo, prosto z Biura Sprzedaży. Już w najbliższą sobotę, 9 maja, o godz. 17:00, Doradca Klienta Maciej Stojek z Euro Stylu nie tylko opowie o inwestycji, ale też pokaże ją na makiecie i najnowszych wizualizacjach. Przedstawi również, jak obecnie wygląda proces rezerwacji i zakupu mieszkania, a także udzieli odpowiedzi na pytania uczestników tego zdalnego spotkania.

5/5 – (5 głosów)