Together Magazyn » Aktualności » Zoltar – moc zabawy dla każdego

Zoltar – moc zabawy dla każdego

Przyjęcie urodzinowe czy spotkanie towarzyskie nie musi być nudne. Wiele zależy od poziomu kreatywności, której, niestety, czasami nam brakuje. Czy jest dobre wyjście z takiej sytuacji? Tak – wystarczy zdać się na profesjonalistów, którzy zawodowo zajmują się dobrą zabawą!

Niebanalne urodziny

Tort, animator i baloniki? Skądś to znamy… Nie da się ukryć, że takie obrazki z urodzin należą do klasycznego kanonu, który już zdążył mocno spowszednieć zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Zoltar stawia na przełamanie tego schematu, a przede wszystkim – na dużą dawkę prawdziwych emocji. Te zapewniają elektroniczne karabiny, symulatory rajdowe, konsole nowej generacji czy piłkarzyki. Przepis na niezapomnianą zabawę dla najmłodszych? Wystarczy zadbać o autentyczne emocje!

Coś dla nieco starszych gości

Od adrenaliny można się uzależnić. Gdy brakuje nam jej po nużącej i monotonnej pracy, warto zadbać o pasjonującą rozrywkę w gronie znajomych. Całonocna rozgrywka wraz z przyjaciółmi to gwarancja niepowtarzalnych wrażeń. Kto z nas nie chciałby czasami się poczuć jak bohater kultowych gier komputerowych, takich jak „Call of Duty” czy „Battlefield”? W arenach Zoltar jest to możliwe. Odwzorowane pola bitwy, światła, dekoracje i pojazdy przenoszą nas w czasy „zimnej wojny”, pozwalając poczuć prawdziwego ducha walki.

Turnieje pełne wrażeń

Zoltar zajmuje się organizacją różnego typu turniejów na różne okazje, m.in. spotkań klasowych i szkolnych, rozgrywek szkół wyższych, imprez firmowych czy rywalizacji między poszczególnymi arenami. Warto wspomnieć, że oprócz dawki autentycznych emocji, można również liczyć na nagrody, które zapewniają firmy sprawujące patronat nad danym turniejem.

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Arena Zoltar może być również idealnym miejscem na imprezę dla przyszłych małżonków. Poza samą rozgrywką, która wyzwala prawdziwe emocje, można skorzystać również z innych atrakcji, takich jak zabawa przy dobrej muzyce i bogato zaopatrzony bar. Możliwa jest realizacja różnych scenariuszy i indywidualnych życzeń.

Co nowego w Zoltar?

Goście Zoltar Areny mogą już korzystać z nowych atrakcji. Jedną z nich jest REFLEX ROOM. To specjalnie zaprojektowane pomieszczenie, które umożliwia pełne przetestowanie kondycji, refleksu i dynamiki. Rywalizacja może się toczyć pojedynczo i drużynowo, w ciemnym pomieszczeniu pełnym przycisków na ścianach. Pokój oferuje wiele trybów gry polegających na naciskaniu jak największej liczby podświetlanych przycisków w możliwie najkrótszym czasie. Każdy może sprawdzić swoją szykość i spostrzegawczość, świetnie się przy tym bawiąc.

Kolejną atrakcją jest GOLDBERG’s LAB. Jeśli pasujonujesz się sztuką tworzenia przedziwnych urządzeń, nie brakuje Ci kreatywności oraz lubisz logiczne rozwiązania, możesz liczyć na znikomitą zabawę i moc wielu wrażeń. Arena jest pełna pomysłowych urządzeń pozwalających na dowolną konstrukcję reakcji łancuchowych według własnych pomysłów. Zwycięża ta drużyna, której maszyna będzie działała najdłużej.

POKÓJ ZAGADKI KRYMINALNEJ to coś więcej niż typowy escape room. To przestrzeń dla wymagających graczy, którzy cechują się sprytem, zręcznością, spostrzegawczością i odwagą. Czego można się spodziewać na miejscu? To już trzeba sprawdzić we własnym zakresie. Na pewno ten pokój zapada w pamięć, a gra polega na rozwiązaniu skomplikowanej tajemnicy kryminalnej. Czy każdy podoła temu zadaniu? Z pewnością warto podjąć wyzwanie!

Kontakt i rezerwacja:

Tel.: 792 226 588, 58 782 17 98

mail: strefazoltar@gmail.com

Oceń