Together Magazyn » Aktualności » „Nakręć się!” – Konkurs filmowy dla każdego

„Nakręć się!” – Konkurs filmowy dla każdego

PROJEKTORNIA Gdański Archipelag Kultury zaprasza amatorów sztuki filmowej (bez limitu wieku) do udziału w ogólnopolskim konkursie „Nakręć się!”. Obrazy powinny dotyczyć pasji lub wydarzeń, które zainspirowały autorów do działania. W konkursie biorą udział zarówno filmy wykonane profesjonalnie, jak i te stworzone przy użyciu domowych technik.

To już siódma edycja konkursu. W ubiegłych latach napływało do nas mnóstwo prac z całej Polski. Różnorodność tematyki nadsyłanych filmów jest ogromna. Prace z poprzednich lat dotyczyły podróżowania, tańca, sportu, poezji, czytelnictwa, gier komputerowych, a nawet rolnictwa!

 

Film nie powinien przekraczać 3 minut.  

Filmy nadsyłać można do 3 lutego 2017 roku na adres:

PROJEKTORNIA GAK ul. Dworska  29 a  80- 506 Gdańsk

lub na adres mailowy projektornia@gak.gda.pl

Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 600 złotych. Autorzy prac, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają nagrody rzeczowe.

 

Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane i nagrodzone w klubie PROJEKTORNIA GAK w Gdańsku Brzeźnie w piątek 10 lutego 2017 roku. Po rozstrzygnięciu konkursu najlepsze filmy zostaną zaprezentowane także w Plamie GAK oraz Domu Sztuki GAK.

 

Regulamin konkursu na stornie:

http://www.gak.gda.pl/wydarzenia/nakr%C4%99%C4%87-si%C4%99-konkurs-filmowy-dla-ka%C5%BCdego-0

Oceń