Together Magazyn » Aktualności » 20 klubów sportowych z Pomorza dzieli swoją pasję do piłki z firmą KiK

20 klubów sportowych z Pomorza dzieli swoją pasję do piłki z firmą KiK

„Z pasji do piłki…” – to nazwa, ale i powód, dla którego firma KiK postanowiła przekazywać odzież sportową dla klubów piłkarskich z całej Polski. Przez 2 lata trykoty trafiały do drużyn juniorów, młodzików i seniorów, które aktualne i przyszłe spotkania będą rozgrywać już w nowych strojach. Projekt nie tylko połączył tysiące zawodników z całej Polski, ale również zachęcał fanów do kibicowania lokalnym drużynom.

Inspiracją do stworzenia przez firmę akcji „Z pasji do piłki…” była fascynacja piłką nożną, która niewątpliwie dzielona jest z milionami Polaków. KiK w ciągu 2 lat trwania projektu przekazał stroje 150 klubom sportowym, w tym dwudziestu z Pomorza. Każdy z nich ukierunkowany jest na promowanie aktywności fizycznej oraz rozwoju dzieci i młodzieży. W ten sposób właściciele marki chcieli podkreślić zaangażowanie w sprawy lokalnych społeczności oraz umocnić z nimi więź. Trykoty trafiły między innymi do zespołów takich jak: Orkan Rumia, SKS Bałtyk Gdynia, SKS Polonia Gdańsk, KP Starogard czy Pogoń Lębork.

Lew_Lbork_-_przekazanie_strojw_KiK_4

Zadbano, aby każdy piłkarz był ubrany od stóp do głów. Przygotowane dla drużyn stroje składały się z koszulek, spodenek i getrów dla piłkarzy. Zestawy dostępne były w kilku rozmiarach i wariantach kolorystycznych, aby trykoty odpowiadały każdemu, a przy tym były zgodne z barwami klubowymi. Do dyspozycji oddano komplety w kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym, czarnym i ich kombinacjach z odcieniem białym i żółtym. Zadbano również o 2 warianty długości rękawów, aby stroje można było wykorzystywać także przy niesprzyjającej aurze. Każdy z nich opatrzony był logiem sieci KiK.

– Akcja miała na celu rozwijanie pasji u dzieci i młodzieży. Chcieliśmy je zachęcić do aktywności fizycznej, która dla nich jest przecież szczególnie istotna. W związku z tym wręczaliśmy stroje piłkarskie w różnych rejonach Polski. Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a my, ku naszej radości, rozdaliśmy prawie 25.000 kompletów odzieży. Zadbaliśmy o to, aby każdy z nich odpowiadał nie tylko na potrzeby, ale także oczekiwania klubów i ich podopiecznych. – mówi Mariusz Kulik, Dyrektor Generalny sieci KiK. Projekt, który przybrał ogólnopolską skalę wymagał współpracy wielu osób – każda z nich niewątpliwie przyczyniła się do sukcesu tej akcji. Dodatkowo mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się do wielu ligowych awansów. – dodaje.

Piłka nożna jest niezwykłym sportem, który uczy współpracy i zasad fair play. Piłka nożna daje Ci życie lub przynajmniej sens życia – powiedział Gerard Piquè. Niewątpliwie firma KiK podpisuje się pod tymi słowami, wierząc, że poprzez stworzenie odpowiednich warunków można zarazić pasją niejednego młodego człowieka!

Zawodnicy_SKS_Polonia_Gdansk_w_nowych_strojach_klubowych

KiK Textil sp z o.o.

ul. Legnicka 21a

53-671 Wrocław

Telefon: + 48 (0) 71 377 44 00

Faks: + 48 (0) 71 377 44 01

E-Mail: info.pl@kik-textilien.com

www.kik-textilien.com

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

Oceń