Together Magazyn » Aktualności » Wyraź uczucia, dbając w walentynki o siebie i partnera. W duecie taniej!
IMG

Wyraź uczucia, dbając w walentynki o siebie i partnera. W duecie taniej!

Sposoby na spędzenie tegorocznych Walentynek zostały znacznie okrojone przez panującą rzeczywistość, co zmusza do szukania alternatywnych form świętowania. Dość ograniczony zestaw możliwości, z którego musieliśmy wykreślić kina, restauracje czy wspólne wyjazdy, nie oznacza jednak, że nie zostało nic ciekawego do zrobienia razem. Wręcz przeciwnie –automatycznie wyłoniły się naprawdę niebanalne pomysły na ten wyjątkowy dzień.

A gdyby tak okazać w walentynki trochę uczucia sobie? Albo znaleźć chwilę dla siebie i jednocześnie podarować taką drugiej osobie w trosce o jej zdrowie i dobry wygląd?

Fryzjer dobry na wszystko

image

Cichy Design to najbardziej profesjonalny salon fryzjerski znany wszystkim koneserom. Zrzesza zespół doskonale wyszkolonych, kreatywnych i otwartych ludzi, a przede wszystkim świetnych fryzjerów. Doskonała jakość usług to również zasługa współpracy z najlepszymi na rynku markami fryzjerskimi. Oferuje się tam kompleksową obsługę, zaczynając od doboru fryzur, poprzez farbowanie czy cięcie, a kończąc na doskonałej stylizacji i pielęgnacji włosów.

image

Świętujcie ten dzień, fundując sobie lub w parze prawdziwie przedwiosenną metamorfozę. Nowe fryzury, świeży look sprawią radość każdemu bez wyjątku. Panom polecamy pielęgnację lub stylizację męskiego zarostu u barbera, z użyciem brzytwy i ciepłych kompresów. Paniom zaś – odżywczą pielęgnację włosów produktami Wella Profesional lub Moroccanoil: nawilżenie wygładzenie lub regenerację – wszystko z natychmiastowym efektem wow.

Dzień urody w parach lub solo

Taki dzień poprawi humor każdemu i będzie wspaniałym preludium do spędzenia wspólnych chwil. W salonie urody Cichy Design o waszą urodę zadbają stylistki paznokci i kosmetyczki oferujące zabiegi pielęgnujące dłoni i stóp. Panie mogą zafundować taki urodowy maraton panom, a panowie docenić w ten sposób urodę swoich partnerek.

image

Manicure, pedicure, stylizacja brody i włosów to dla mężczyzn wciąż nie dość eksplorowane rejony, bo trudno na nie znaleźć czas w zabieganej rzeczywistości. W walentynki czas płynie jednak według lekko spowolnionego miłosnego rytmu, dlatego warto ich tego dnia zaprosić do wspólnego relaksu polegającego na zadbaniu o siebie.

baner x

W gabinecie kosmetycznym można sobie zafundować odświeżający i oczyszczający zabieg oczyszczania wodorowego polegającego na wprowadzeniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Zabieg jest odpowiedni zarówno dla Pań, jak i Panów.

Dla bardziej wymagających klientów oferujemy termolifting ZAFFIRO zwany sekretem młodości. Ten bezinwazyjny zabieg przynosi spektakularne efekty w postaci
odmłodzenia skóry. Zmarszczki są mniej widoczne, a twarz wypoczęta i rozjaśniona.

Jednym słowem – idealnie przygotowana na wspólny walentynkowy wieczór.

image

„W duecie taniej”

Przy rezerwacji jednocześnie dwóch wizyt na wybraną usługę udzielamy rabatu 15%. Promocja obowiązuje od 11 do 14 lutego! Dostępne są też vouchery na prezent.

Zapraszamy do salonów w City Park Zaspa i Olivia Business Centre.

stopka


Oceń