Powrót do listy wydarzeń

Data/Czas

Marzec 20 poniedziałek - 24 piątek
Całodniowe

Miejsce

Centrum Edukacji Dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego EDUPARK
3 Lipy
Gdańsk

Cena wstępu:

W marcu nauczycieli wraz z podopiecznymi zapraszamy na wyjątkowe zajęcia ze stałej oferty EduParku. Dla dzieci z klas 2-3 proponujemy rozszerzenie wiedzy o Morzu Bałtyckim na warsztatach „Tajemnice Bałtyku”. Uczniów klas 4-6 szkół podstawowych zapraszamy na warsztaty poświęcone wodzie, więcej o tej życiodajnej substancji dowiemy się na zajęciach „Nie Lej Wody”.

Ponadto zapraszamy na „Pikniki Żeglarskie z GIWK” odbywające się od 20 do 24 marca w przestrzeni wystawy interaktywnej. Udział w aktywnościach takich jak wiązanie węzłów, poznawanie zasad bezpieczeństwa na wodzie, nauka alfabetu Morse’a czy badanie właściwości wody jest bezpłatny, dostępny w ramach zakupu biletu na wystawę interaktywną EduParku.

Tajemnice Bałtyku” - dla klas II-III SP

Nie Lej Wody” - dla klas IV-VI SP

Koszt 50 min. warsztatów to 10 zł od dziecka (opiekunowie grup zorganizowanych* bezpłatnie)
+ opcjonalnie bilet wstępu na wystawę interaktywną EduParku 3zł od dziecka.

Pikniki Żeglarskie z GIWK”
udział w aktywnościach jest bezpłatny, dostępny w ramach zakupu biletu na wystawę interaktywną EduParku.

Dla GRUP ZORGANIZOWANYCH powyżej 15 osób*, na wizytę w EduParku zawsze obowiązuje wcześniejsza rezerwacja: tel. 58 739-61-47

*Minimalna liczba dzieci potrzebna do przeprowadzenia zajęć dla grup zorganizowanych wynosi 15. W przypadku zgłoszenia mniejszej ilości uczestników należy uiścić opłatę za 15 dzieci.

DRODZY NAUCZYCIELE!
Czy wiecie, że tytuł naszych warsztatów możecie wpisać do dziennika, jako temat lekcji. Podczas zajęć realizowane są elementy podstawy programowej. Ponadto, po każdych zajęciach ze stałej oferty EduParku, nauczyciele/opiekunowie grup otrzymują kartę pracy dla swoich uczniów, zawierającą zadania systematyzujące wiedzę nabytą podczas warsztatów w postaci zagadek, ćwiczeń lub quizów, które uczniowie będą mogli wypełnić indywidualnie lub grupowo.

Miejsce warsztatów:
EduPark - Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego
ul. Trzy Lipy 3 budynek C; 80-172 Gdańsk; Email: biuro@edupark.gpnt.pl; Tel: +48 58 739-61-47.

Powrót do listy wydarzeń

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta