Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Dłonie Twoją wizytówką
19180

Dłonie Twoją wizytówką

Czy w określeniu „dłonie to Twoja wizytówka” nie ma pewnej przesady?Absolutnie nie! Być może samej, często mniej lub bardziej świadomie, zdarza Ci się oceniać dbałość o higienę i wygląd u innych osób na podstawie ich paznokci? W takim razie musisz koniecznie dołożyć wszelkich starań, aby Twoje własne dłonie jak najlepiej o Tobie świadczyły! Podpowiadamy, jak to zrobić! 

Higiena przede wszystkim!

Zanim zaczniemy mówić o stylizacjach paznokci, musimy wspomnieć o jednej bardzo istotnej rzeczy: higienie. Własne paznokcie bez względu na długość zawsze powinny być idealnie czyste. Wszelkie prace domowe czy ogrodowe wykonuj w odpowiednich ochronnych rękawicach, aby zapobiec dostawaniu się brudu pod płytkę i ewentualnym zakażeniom. Pamiętaj też o higienie podczas wykonywania stylizacji. Twoja stylistka powinna używać jednorazowych rękawiczek, dezynfekować dłonie, sterylizować  narzędzia oraz używać tylko jednorazowych pilniczków. Ważna jest także jakość wykorzystywanych produktów. Powinny być to tylko marki premium, jak https://boskanails.pl/.

Zadbaj o skórki i długość naturalnych paznokci. 

Skórki wokół paznokci powinny być zawsze odsunięte lub krótko obcięte, nie mogą się też zadzierać. Warto je pielęgnować specjalnymi olejkami. Swoje naturalne paznokcie zawsze warto mieć opiłowane – nawet na krótko i wypolerowane. Dzięki temu będą wygodniejsze, a Ty będziesz miała mniej pracy przy ich opracowywaniu. Na stronie https://boskanails.pl/lakiery-hybrydowe znajdziesz fantastyczne kolory lakierów hybrydowych, które być może zainspirują Cię do nowych stylizacji! Gdy już się na jakąś zdecydujesz, nie zwlekaj – przygotuj sprzęt i bierz się do roboty! 

Perfekcyjne wykończenie manicure’u

Aby Twoje dłonie mogły stać się prawdziwą wizytówką Ciebie,  warto aby paznokcie były starannie pomalowane. Lakiery hybrydowe sprawiają, że są one mocniejsze, mają intensywny kolor i sprawiają wrażenie, że bardzo dbasz o swój wygląd. Wykończ je odpowiednim topem, który kupisz na  https://boskanails.pl/topy-do-paznokci. i gotowe! Dzięki temu cały manicure będzie naprawdę trwały, a Ty sama nie będziesz musiała martwić się, czy prezentują się one wystarczająco dobrze przez kolejne dni, a nawet tygodnie. Dobrze zrobiona stylizacja, zadbane skórki i gładka, miękka skóra dłoni to zawsze atuty zadbanej kobiety. Warto pielęgnować dłonie, aby móc bez obaw wyciągać rękę na powitanie w sprawach służbowych i mieć świadomość, że zrobią one doskonałe wrażenie. 

5/5 – (1 głosów)