Together Magazyn » Styl życia » Więcej dzieci na trybunach

Więcej dzieci na trybunach

Ponad 26 tysięcy voucherów uprawniających do odbioru bezpłatnych biletów na mecz Lechii z Pogonią Szczecin, trafiło w ciągu ostatnich dwóch dni do wszystkich szkół podstawowych w Gdańsku. Tym samym każdemu uczniowi w klasach 0 – VI złożona została propozycja kibicowania Biało-Zielonym już w ten piątek. W niektórych szkołach zaproszenia roznosił sam Lew, maskotka Lechii Gdańsk, którego pojawienie się było bardzo radosną niespodzianką dla dzieci.

Kibicowanie to świetna zabawa i emocje sportowe, które jak raz się pokocha, będą już na stałe nam towarzyszyć – mówi Agnieszka Weissgerber PR i CSR Manager w klubie – Na każdym meczu bardzo przyjemnie ogląda się dzieci kibicujące naszym zawodnikom. Wiemy, że może być ich jeszcze więcej i zachęcamy bardzo rodziców do sprawdzenia, jak fajnie jest na meczach Lechii organizowanych na PGE ARENIE.

Akcja rozwożenia voucherów po szkołach przeprowadzona została razem z Wydziałem Rozwoju Społecznego Miasta Gdańska. Delegacja Lechii była bardzo mile przyjmowana nie tylko przez dzieci ale i dyrektorów szkół. Szefowie gdańskich podstawówek obiecali rozdać vouchery w klasach i namawiać dzieci na udział w meczu.

Warto się na to zdecydować także dlatego, że klub zadbał o to, żeby dzieci znalazły dla siebie dodatkowe atrakcje na stadionie, jeszcze zanim na boisku zabrzmi pierwszy gwizdek. Na trybunie rodzinnej i żółtej znajdą się aż trzy strefy animacyjne z rozrywką przygotowaną specjalnie dla najmłodszych przez partnerów meczu: Magazyn „Together” rodzinna strona Trójmiasta i firmę eventową „Enjoy the game”.

Oceń