Together Magazyn » Więcej » Wyjazd » Warto odwiedzić

Warto odwiedzić

Adventure Park Kolibki

W Adventure Park Kolibki w Gdyni każdy, kto lubi aktywny wypoczynek, znajdzie coś dla siebie. Rodzice mogą zapewnić tu sobie sporą dawkę adrenaliny, a dzieci przeżyć prawdziwą przygodę. Poszukiwania skarbu, szkoła komandosa, podniebne zmagania czy leśna przygoda… Atrakcji jest naprawdę wiele! Na rozległym terenie znajduje się mini-park linowy, ścianka wspinaczkowa, domki na drzewach oraz mini quady.

Gdynia
ul. Bernadowska 1
www.adventurepark.pl

Kawiarnia Kuźnia

Kawiarnia Kuźnia to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta – łączy ze sobą tradycję oraz historię z niezapomnianą atmosferą, nowoczesnością i niepowtarzalnym smakiem oferowanych przysmaków. Kiedy rodzice delektują się aromatycznymi kawami, herbatami, pysznymi ciastami domowego wypieku czy daniami obiadowymi, maluchy mogą pobawić się w strefie przygotowanej specjalnie dla nich. To idealne miejsce na odwiedziny – tuż po spacerze w okolicznym przepięknym Parku Oruńskim.

Gdańsk
ul. Gościnna 10
www.facebook.com/KawiarniaKuznia

Muzeum Kameralne Hal Targowych

Miejskie Hale Targowe, w których znajduje się Muzeum Kameralne Hal Targowych, od blisko 80 lat są punktem zakupów dla mieszkańców Gdyni. W czasach PRL targowisko uchodziło za enklawę, w której można było kupić praktycznie wszystko – dziś stało się miejscem tysięcy wspomnień. Wystawa Muzeum Kameralnego Hal Targowych to sentymentalna podróż w czasie, ale również zabawa w formie kreatywnej edukacji. Można zobaczyć tu archiwalne fotografie, przedmioty modne w latach 70/80/90 albo zagrać w dawno już zapomniane gry z tamtych czasów. Muzeum powstało dzięki mieszkańcom Gdyni, którzy cały czas wzbogacają jego ekspozycję przynoszonymi przedmiotami. Wystawę można odwiedzać w soboty w godz. 10:00 – 12:30.

Gdyniaul.
Wójta Radtkego 36-40
www.gdynia.pl

5/5 – (2 głosów)