Together Magazyn » Styl życia » Warsztaty pt „Tajemnice promocji na Facebook’u”

Warsztaty pt „Tajemnice promocji na Facebook’u”

Warsztaty pt „Tajemnice promocji na Facebook’u”


30 stycznia klubokawiarnia Slow Cafe we współpracy ze Strefą Kobiet zorganizowało warsztaty z promocji na facebook’u – zajęcia skierowane do kobiet, którym zależy na rozwinięciu swojego biznesu przy użyciu social media. Do poprowadzenia zajęć zaproszona została znana trójmiejska blogerka oraz twórczyni biżuterii typu sutaszu – Joanna Gwizdała (Made by Gigi).

Strefa Kobiet to inicjatywa Joanny Suchockiej, której celem jest tworzenie przestrzeni do edukacji, wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów. Oprócz zajęć biznesowych, w ofercie „Warsztatowa” (taką nazwę otrzymał pierwszy stacjonarny punkt Strefy Kobiet w Gdańsku) znajdują się również warsztaty hobbystyczne i wszystko to co pozwala rozwijać pasje, odpoczywać i spotykać się w przyjaznym i kreatywnym gronie. Zajęcia organizowane przez Strefę Kobiet cieszą się ogromną popularnością, dlatego na wykład Joanny Gwizdały szybko zabrakło miejsc.

Przy przepysznej kawie i smakowitych ciasteczkach panie zapoznały się z najważniejszymi zasadami prowadzenia fan page’a na facebook’u. Uczestniczki zrozumiały zasady działania algorytmu, który decyduje o widoczności strony i jej postów, porozmawiały o tym co to jest społeczność oraz jak i dlaczego warto ją budować, zadały sobie pytania na temat tego co publikować oraz jak często, zamieniły również kilka słów na temat praw autorskich i wykorzystywania materiałów dostępnych w sieci. Miłośniczka social media, artrystka i blogerka – Joanna Gwizdała, z humorem i zaangażowaniem przekazywała wiedzę na temat własnych metod działania, ale i zachowań innych firm, w tym nawet największych marek. Na swoim blogu, prowadząca warsztatów, pisze nie tylko o produktach, które tworzy, ale również dzieli się wiedzą z początkującymi, relacjonuje wydarzenia na które się wybiera i prowadzi aktywnie dialog z odbiorcami. Kontakt z pracą Joanny Gwizdały oraz przygotowane przez nią zajęcia, były inspirujące, praktyczne i zachęcające do tego, aby w nowy sposób spojrzeć na social media i ich efektywne wykorzystanie w biznesie.

Już od lutego Strefa Kobiet rozwinie swoją działalność również na Gdynię. Kolejnym stacjonarnym punktem warsztatów stanie się klubokawiarni Slow Cafe – lokalne centrum dobrej kawy, kultury i spotkań w ciepłej i twórczej atmosferze. Koordynatorem działań zostanie Dorota Jahnz – właścicielka Slow Cafe. Więcej informacji o ofercie warsztatów można znaleźć pod adresami:

Strona WWW: http://strefa-kobiet.blogspot.com/

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Strefa-Kobiet/201542403335820

Oceń