Together Magazyn » Więcej » Ferie zimowe w Family World

Ferie zimowe w Family World

Ferie zimowe w Family World

I turnus ferii zimowych w Cenrum Zabawy i Nauki Family World właśnie dobiegł końca. 5 dni zajęć upłynęło uczestnikom pod znakiem Krainy Lodu – disney’owskiej historii dwóch sióstr na punkcie których oszalał już cały świat. Bajka „Frozen” to opowieść o magicznej Elsie, która włada lodem i śniegiem oraz jej siostrze Annie, której magiczną mocą jest wielkie serce, które potrafi kochać szczerze i odważnie. Dzięki zajęciom w Family World dzieci mogły przez tydzień poznawać Krainę Lodu, aby na końcu wcielić się w jej bohaterów i wystąpić w stworzonym przez siebie przedstawieniu. Uczestnicy brali codziennie udział w warsztatach teatralnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych opiekunów. Dzieci przygotowywały się do gry jak profesjonaliści – ćwiczyły oddech, rozgrzewały aparat mowy i uczyły swoich kwestii. Wielki finał ferii był syntezą gry, śpiewu i tańca – dzieci wybrały swoje ulubione piosenki i ułożyły samodzielnie choreografie do występu. Poza zajęciami aktorskimi, na uczestników ferii w Family World czekał szereg innych atrakcji. Codziennie odbywały się zajęcia sportowe oraz organizowane były wyjścia m.in. do kina, Centrum Experyment czy Jump City. Na występ małych uczestników zostali zaproszeni wszyscy rodzice. Każde dziecko przebrało się za jednego z bohaterów Krainy Lodów, a stylizacji dopełniły wykonywane na miejscu makijaże. Aby przedstawienie było bardziej efektowne, dzieci przygotowały samodzielnie rekwizyty – każdy grał na stworzonym przez siebie i misternie ozdobionym instrumencie. 20 minutowe przedstawienie, mimo mroźnego charakteru, roztopiło serca wszystkich zgromadzonych. Na koniec, każdy uczestnik ferii otrzymał dyplom i słodki upominek.


Centrum Zabawy i Nauki Family World znajduje się w Galerii Szperk na gdyńskim Pogórzu. Ten ogromny plac zabaw to labirynt pełen atrakcji. Na małych rozrabiaków czeka tam ogromna zjeżdżalnia, która kończy się basenem pełnym kulek, sprężysta trampolina, dmuchany zamek, którego strzegą dwie żyrafy i wiele innych atrakcji, które najlepiej przetestować samodzielnie.

Oprócz tematycznych ferii, Family World organizuje również tematyczne urodziny. Kinder bal może odbyć się w Krainie Lodu, lesie Kubusia Ouchatka, nowoczesnym świecie Transformesrów czy galaktyce Gwiezdnych Wojen. Urodziny mogą mieć również wytworny charakter balu księżniczek i rycerzy lub zagadkowy ton przygód Scooby Doo.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.familyworld.pl.

Oceń