Together Magazyn » Aktualności » „Tydzień Dziecka” w taksówkach iTaxi

„Tydzień Dziecka” w taksówkach iTaxi

1 czerwca na ulice polskich miast wyjadą auta pełne zabawek

Jeden dzień świętowania to za mało, dlatego w taksówkach iTaxi Dzień Dziecka potrwa aż tydzień. Od 1-7 czerwca pasażerowie w wybranych miastach otrzymają od kierowcy upominek. Do rozdania jest 1000 zabawek – klocków Cobi od sieci sklepów Toys Box.

Polski duet: aplikacja do zamawiania taksówek iTaxi i marka sklepów z zabawkami Toys Box, ogłaszają „Tydzień Dziecka”. Świętowanie z najmłodszymi potrwa od 1-7 czerwca w 10 miastach Polski. Akcja obejmuje: Warszawę, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynię, Sopot, Łódź, Białystok, Poznań i Rzeszów.

Film promujący akcję: bit.ly/BawSieZnami 

toys box - trojmiastoKto skorzysta na akcji?

Każdy, kto zamówi przez aplikację kurs specjalną taksówką w jednym z powyższych miast, otrzyma prezent. To jednak nie wszystko!

Pasażerowie biorący udział w akcji pomogą podopiecznym domów dziecka, bo połowa pieniędzy z każdego kursu oraz reszta zabawek zostanie przekazana wybranym placówkom na terenie miast, w których odbywa się „Tydzień Dziecka”.

Dzień Dziecka może trwać dłużej, to zależy tylko od nas. Czasem wystarczy niewielki gest, aby przynieść radość. Może warto o tym częściej pamiętać? Cieszę się, że firma, dla której pracuję, angażuje się w takie działania – mówi Beata Zawadzka, która będzie rozwozić zabawki w Warszawie.

Jak znaleźć taksówkę z prezentem?

Trzeba zalogować się na profil prywatny w aplikacji iTaxi,a następnie zamówić taksówkę oznaczoną logotypem Toys Box. Każdy pasażer takiego kursu otrzyma zestaw klocków Cobi do wyboru: samochód Kevina z figurką „Ben10” albo magiczny koncert z figurką czarodziejki „Winx Club”.

To pierwsza tego typu akcja organizowana przez iTaxi. Z pewnością też nie ostatnia.

Chętnie realizujemy akcje, które odwołują się do naszych wartości i misji. Chcemy także podkreślić, że dobre jest to, co lokalne. Nasza aplikacja to polski produkt, a do współpracy zaprosiliśmy polską sieć sklepów z zabawkami – mówi Dawid Olszta, Marketing Manager w iTaxi.

Szczegóły akcji na: http://itaxi.pl/tydziendziecka/

**

iTaxi to najszybciej rozwijająca się w Polsce aplikacja do zamawiania taksówek. System GPS umożliwia śledzenie na mapie trasy pojazdu oraz wybór konkretnego samochodu na podstawie: marki auta, stawki za kilometr oraz czasu dojazdu. Ponad 10 000 taksówek  w całym kraju. Więcej na: www.itaxi.pl

**

Toys Box to prężnie rozwijająca się polska sieć sklepów z zabawkami. Dzieci znajdą w nich zabawki swoich marzeń, a dorośli znów będą mogli stać się dziećmi. Sklepy Toys Box oferują największy wybór klocków COBI oraz zabawki innych markowych firm. Królestwo zabawek podzielone jest na tematyczne strefy oznaczone różnymi kolorami. Więcej na: www.toysbox.pl

Oceń