Together Magazyn » Aktualności » Drugie urodziny Kolektywu Twórczego MAMYWENE!

Drugie urodziny Kolektywu Twórczego MAMYWENE!

15 maja 2016 (niedziela) odbyło się wspólne świętowanie 2 urodzin Kolektywu Twórczego MAMYWENE! Kolektyw Twórczy MAMYWENE to „trójmiejska” grupa animatorek, które spełniają się podczas tworzenia i prowadzenia warsztatów. Zespół połączyło zamiłowanie do animacji społecznej i rękodzieła.

Można zadać pytanie: czy kolektyw może mieć urodziny? Nie jest ani osobą, ani zwierzęciem. Jednakże to taki żywy organizm  zbudowany ze wspólnych idei, działań, wartości i celów. Powstał i pojawił się jako pewne novum.  Kolektywne przyjście na świat oparło się o decyzję kilku osób, które postanowiły razem zmieniać otoczenie.

Do współtworzenia naszej imprezy urodzinowej zaproszone zostały różne zaprzyjaźnione z nami osoby – animatorki i animatorów, firmy i organizacje pozarządowe. Wspólnymi siłami stworzymy wyjątkowy dzień, w którym radość i twórcza energia będzie się sączyła z każdego zakątka Sztuki Wyboru. Działamy jako grupa nieformalna, a do kwestii konkurencji na „rynku warsztatowym” podchodzimy z przymrużeniem oka.

Oceń