Together Magazyn » Aktualności » Trwa V edycja ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone – wyróżniającego najlepsze produkty i usługi dla dzieci i rodziców!

Trwa V edycja ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone – wyróżniającego najlepsze produkty i usługi dla dzieci i rodziców!

Znak Jakości KidZone to najbardziej prestiżowy projekt parentingowo- biznesowy z udziałem najlepszych, czołowych marek i firm kierujących swoją ofertę do segmentu rodzinnego.

Ideą projektu jest prezentowanie i promowanie najwyższej jakości produktów i usług dla rodziny, w szczególności dla dzieci oraz promocja podmiotów, dla których najwyższa jakość stanowi kluczową wartość w działalności biznesowej.

Znak Jakości KidZone jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, daje firmie szereg korzyści wizerunkowych i miejsce w elitarnym gronie liderów rynku.

ambasadorzy_foto

Ambasadorami Projektu są znani i lubiani Rodzice: Piotr Rubik, Paulina Sykut – Jeżyna,

Maria Rotkiel, Kamila Szczawińska oraz Michał Będźmirowski- Modny Tata.

Udział w projekcie wiąże się z możliwością uzyskania wyróżnienia (Znak Jakości KidZone- certyfikat) oraz ogólnopolską kampanią reklamową dla Laureata.

Najlepsze firmy zasługujące na dodatkowe wyróżnienie otrzymają bardzo prestiżową nagrodę ***KidZone Star***.

Projekt wspierają czołowe media parentingowe, life-stylowe i opiniotwórcze, a promocja firm obejmuje takie elementy, jak m.in.: Internet, prasa, radio, telewizja oraz eventy rodzinne.

Znak Jakości KidZone to wskazówka dla wszystkich rodziców, gwarancja bezpieczeństwa i jakości wybieranych usług i produktów. Tym samym udział w projekcie to forma dotarcia do szerokiej grupy nowoczesnych rodziców o wysokiej sile nabywczej, poszukujących najwyższej jakości produktów i usług oraz niebanalnych rozwiązań.

Podsumowaniem każdej edycji projektu Znak Jakości KidZone jest Gala Finałowa- ekskluzywny biznes mixer z udziałem Laureatów, przedstawicieli największych firm w Polsce, gwiazd show- businessu oraz licznych mediów. Wydarzenie co roku organizowane jest w eleganckich wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, przyciągając tłumy gości, a każdej Gali towarzyszy bogata oprawa artystyczna oraz aspekt charytatywny: www.youtube.com/watch?v=qibB35rFYCM

Szczegółowe informacje na temat projektu, regulamin oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie Organizatora: www.znakjakoscikidzone.pl

www.kidzone.com.pl

https://www.facebook.com/ZnakJakosciKidZone/

https://www.facebook.com/KidZoneStrefaSzczesliwychDzieci/

Oceń