Together Magazyn » Aktualności » Topowy telefon dla przedsiębiorcy – Samsung Galaxy S6

Topowy telefon dla przedsiębiorcy – Samsung Galaxy S6

Wybór telefonu do firmy to niełatwe zadanie, z którym musi zmierzyć się każdy przedsiębiorca. Jednym z wiodących modeli na rynku w tej klasie jest wcielenie Galaxy – S6.

Wymarzony telefon biznesowy

Smartfon dla prawdziwego przedsiębiorcy powinien posiadać szereg funkcji, które ułatwiają pozostanie w stałym kontakcie z klientami i pracownikami oraz gwarantują sprawną pracę i prowadzenie własnej działalności. Tak jak i ty pragniesz być skuteczny i niezawodny, wykonując swoje obowiązki, tak też powinno funkcjonować twoje urządzenie, aby zapewnić ci jak najwyższy komfort użytkowania.


Nie możesz przecież być narażony na nagłą utratę ważnych danych czy nawet kontaktów, kiedy twój telefon ulegnie awarii. Każda ewentualna usterka jest potencjalnym zagrożeniem dla działań twojej firmy. Przebywając poza biurem, możesz nie odebrać kluczowego telefonu lub maila.

Warto wybrać zatem smartfon niezawodny i jakościowy, urządzenie z wyższej półki, które od początku do końca zostało zaprojektowane dla najbardziej wymagających użytkowników.

Klasowe podzespoły – wyświetlacz i procesor

Przeglądając firmowe maile czy choćby strony internetowe, powinieneś posiadać telefon, którego wyświetlacz jest stosunkowo duży i oczywiście jakościowy. Korzystanie ze zbyt małego ekranu może powodować ból oczu, podobnie jak i wpatrywanie się w niewyraźne litery czy zdjęcia.

Samsung Galaxy S6 posiada wyjątkowy ekran, który odznacza się znakomitym czasem reakcji na polecenia użytkownika. Jego przekątna to dokładnie 5,1 cala, co pozwala na obsługę telefonu nawet za pomocą jednej ręki. Zastosowany tu format QHD gwarantuje najwyższą jakość pracy, zawierając w tym wysoki kontrast oraz ostrość. Przy tworzeniu ekranu w Galaxy S6 zastosowano matrycę AMOLED najnowszej generacji.

I choć telefon Samsunga prezentuje się znakomicie, a jego linia i konstrukcja nawiązują do kultowych modeli marki, najbardziej zachwyca chyba jednak to, co dla oczu właściciela niewidoczne – przynajmniej bezpośrednio. S6 działa niewiarygodnie płynnie, odblokowanie telefonu, uruchamianie aplikacji – wszystko to jest szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. Efekt ten spowodowało zainstalowanie ośmiordzeniowego procesora z taktowaniem 2,1 GHz i 1,5 GHz. Element wspomaga duża ilość pamięci RAM (3 GB), przez co smartfon nie spowalnia nawet jeśli przechowujesz wiele zdjęć i filmów, a w tle uruchomione pozostają dziesiątki aplikacji.

Nowe standardy ładowania baterii

Jeżeli prowadzisz interesy, nie możesz pozwolić sobie na nagłe rozładowanie telefonu, z pewnością często uzupełniasz braki energii w biegu. I właśnie z tego powodu Samsung Galaxy S6 jest idealną propozycją dla przedsiębiorców – producenci zastosowali tu znakomite rozwiązana z tego zakresu.

Pojemność baterii w Galaxy S6 wynosi 2550 mAh. Nie musisz jednak ładować jej w tradycyjny sposób, za pomocą kabelka – możesz zdecydować się na uzupełnienie akumulatora indukcyjnie, za pomocą specjalnego akcesorium od firmy. Co więcej, ładowarka tego typu pracuje tak w standardzie PMA, jak i Qi.

Samo ładowanie jest niebywale szybkie i trwa krócej niż u większości modeli konkurencji. Warto dodać, że pierwsze kilkadziesiąt procent baterii przybywa w szybszym tempie niż 1% na 1 minutę.

Samsung Galaxy S6 to wymarzony telefon biznesowy, który można zakupić w atrakcyjnej ofercie w salonach wielu operatorów. Możliwość odliczenia podatku VAT wpływa na obniżenie kosztów prowadzenia firmy.

Oceń