Together Magazyn » Aktualności » Nest – bezpieczny mikroświat dziecka

Nest – bezpieczny mikroświat dziecka

Dzieciństwo to czas wyobraźni, która u maluchów jest nieograniczona. Aby taka pozostała również w dorosłym życiu, już od najmłodszych lat warto ją pielęgnować. Kolekcja Nest jest bezpiecznym mikroświatem, pozwalającym na kreatywną zabawę, naukę i samodzielne kształtowanie swojego otoczenia przez dziecko.

Instynktownym zachowaniem znanym nam ze świata natury jest chęć uwicia bezpiecznego i ciepłego gniazda dla swojego potomstwa. W odpowiedzi na tę potrzebę, bliską wszystkim rodzicom, powstała kolekcja Nest. W jej centrum znajduje się stabilne, multifunkcyjne łóżko piętrowe. Pozwala ono na dobranie mebli niezbędnych w pokoju dziecięcym, takich jak biurko, regał na książki, szafa na ubrania wiszące, pojemniki na zabawki oraz materac do zabaw. A wszystko w ramach jednego łóżka, które można rozbudowywać, nadawać mu kolejne funkcje i tworzyć przestrzeń dopasowaną do aktualnych potrzeb dziecka.

Zwykłe meble dziecięce czy młodzieżowe w pewnym momencie przestają być dla dzieci atrakcyjne i po paru latach zazwyczaj muszą być wymieniane na nowe. Nest daje możliwość ciągłych zmian estetycznych i funkcjonalnych. Mały człowiek potrzebuje swojego prywatnego miejsca, które należy tylko do niego i zmienia się wraz z nim, bo przecież zmiana stanowi naturalny element naszego rozwoju. W otoczeniu takich mebli nastolatek będzie mógł demonstrować swoje aktualne pasje i rozwijać zainteresowania, co pozwoli mu odważniej wejść w dorosłe życie i nie bać się podejmować ryzyka.

Rodzice, którzy wolą bardziej konwencjonalne meble, mają do wyboru wiele klasycznych brył, potrzebnych w każdym pokoju młodzieżowym. Tym razem jednak nie są to meble zwyczajne, stojące i przechowujące przedmioty. Każdy element kolekcji Nest ma dodatkowe (czasem ukryte) funkcje, które pozwolą sprytnie wykorzystywać nawet niewielką przestrzeń pokoju młodzieżowego.

Nest będzie najlepszym towarzyszem beztroskiego dzieciństwa i czasu dorastania. Ułatwi twórcze poszukiwania, wyrażanie emocji i spontaniczność. Wszystko po to, aby dziecko mogło samo stworzyć swój wymarzony świat.

Nowość od VOX

Oceń