Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Plażowy look z H&M
-Surf-PR--

Plażowy look z H&M

-Surf-PR--
Marka H&M idąc z duchem czasów, stworzyła kolekcję dziecięcą wykonaną innowacyjną technologią. Bawełna organiczna, bawełna i poliester pochodzące z recyklingu oraz materiał BLOOM™ pozyskany z biomasy alg to główne materiały, z których stworzono tę pełną kolorów letnią paletę ubrań dziecięcych.

Kolory, jak i grafiki wykorzystane w dziecięcej kolekcji „A more sustainable surf collection for kids”nawiązują do lat 80. i 90. Żywe kolory i modne detale takie jak: tie-dye, ombre czy palm prints nadają ubraniom iście plażowy klimat. Wygodne t-shirty, koszulki, spodenki, sukienki i stroje kąpielowe, a także sandały, czapki, biżuterię, okulary przeciwsłoneczne l, wszystkie w słonecznych barwach, które zdominowały kolekcję to brzoskwiniowy, liliowy, turkusowy, biały i limonkowy, wszystkie zaczerpnięte z palety retro.

Cała kolekcja jest wykonana ze zrównoważonych materiałów. Obok bawełny z recyklingu, bawełny organicznej i poliestru z recyklingu pojawia się także pianką BLOOM™ pozyskana z alg. Pianka pomaga oczyścić powietrze ze szkodliwych zanieczyszczeń.

-Surf-PR--

Tego lata chodzi o surfowanie – kolorowe, porywające i spontaniczne z przyciągającymi wzrok nadrukami tie-dye lub palmami. Jesteśmy podekscytowani, wprowadzeniem pianki BLOOM™, która wykorzystuje innowacyjną technologię, aby nie tylko stworzyć bardziej zrównoważony materiał, ale także przyczynić się do zminimalizowania zanieczyszczenia dla lepszej przyszłości – mówi Sofia Löfstedt, szefowa działu projektowania odzieży dziecięcej w H&M

Oceń