Together Magazyn » Aktualności » Trójmiejska Liga Małych Mistrzów

Trójmiejska Liga Małych Mistrzów

Trójmiejska Liga Małych Mistrzów, SportStacja – 6.03.2016

Młodzież z Trójmiasta i okolic, w ramach działalności swoich klubów piłki nożnej ma szansę wziąć udział w Lidze Małych Mistrzów. Jest to liga przeznaczona dla dzieci w wieku 7 – 11 lat, które podzielone na trzy dywizje: Ronalda, Messiego i Lewandowskiego zmagają się ze sobą w SportStacji w Gdańsku. Przez te kilka trudnych dla piłkarzy, zimowych miesięcy dzieciaki mają szansę zacieśniać więzi drużynowe i poznawać nowych kolegów w rozgrywkach klubów z całego regionu i robią to! A mecze są nie mniej spektakularne od tych rozgrywanych na wielkich stadionach.

Organizatorzy dołożyli starań by rozrywki ligowe atrakcyjne były nie tylko dla widzów – kibiców ale i dla najmłodszych. Liga oferuje możliwość zdobywania indywidualnych osiągnięć w zakresie piłkarstwa, każdorazowo odznaczone oddzielnym trofeum, dostęp do AquaStacji a część drużyn – te najlepsze – wyjadą na ogólnopolskie finały Ligi Małych Mistrzów.

Kierownikiem operacji jest Filip Rozborski, też trener. Dla niego najważniejsze, że dzieciaki spędzają czas w ruchu, poza komputerem nawiązują nowe przyjaźnie i rozwijają się sportowo.

 

Oceń