Together Magazyn » Art. zewnętrzny » TOP10 nietuzinkowych pomysłów na prezent
TOP-nietuzinkowych-pomyslow-na-prezent

TOP10 nietuzinkowych pomysłów na prezent

Prezenty są różne – mniej i bardziej udane, całkiem zwyczajne, zupełnie szalone, banalne i nietuzinkowe. Najlepszy prezent to taki, który przynosi radość obdarowanemu. Chcesz zaskoczyć bliską Ci osobę? Pomyśl o tym, by oferować jej coś naprawdę niebanalnego. Pomoże Ci w tym nasz ranking. Być może właśnie w ten sposób uda Ci się zainspirować i ktoś Ci bliski otrzyma naprawdę wspaniały podarunek. W końcu oryginalny pomysł na prezent potrafi szalenie ucieszyć i sprawić, że dana osoba otworzy się na nowe doznania.

Ranking nietuzinkowych pomysłów na prezent

Sztuka obdarowywania innych jest równie trudna, co satysfakcjonująca. Jeśli masz dość dawania ciągle tego samego, możesz postawić na oryginalność – pamiętaj jednak: nic na siłę! Najlepsze prezenty cieszą obdarowanego, a nie obdarowującego. Oryginalny pomysł na prezent może przynieść jednak sporo radości. Na co możesz się zdecydować, jeśli czegoś takiego właśnie szukasz?

Miejsce 10 – Wypad na strzelnicę

wypad-na-strzelnice

Każdy od czasu do czasu lubi poczuć się jak ulubiony bohater kina akcji. A w tym może pomóc wypad na strzelnicę, gdzie w profesjonalny sposób nauczy się obchodzić z bronią i będzie mógł skorzystać z okazji bezpiecznego strzelania do celu. To ogromny zastrzyk adrenaliny, a przy tym być może początek fascynującej przygody ze strzelectwem.

Miejsce 9 – Jazda monster truckiem

jazda-monster-truckiem

Jazda ogromnym samochodem, prawdziwym potworem motoryzacji, któremu niestraszne są żadne warunki to naprawdę fantastyczny prezent dla każdego miłośnika mocnych wrażeń oraz motoryzacji. To coś dla wytrawnych, doświadczonych kierowców, jak i dla tych, którzy chcą przeżyć coś niezwykłego u boku osoby bardzo doświadczonej, która zadba o ich bezpieczeństwo.

Miejsce 8 – Skoki spadochronowe

skok-ze-spadochronem

Dla wielu nie ma nic lepszego niż nieskrępowana wolność związana z przebywaniem w powietrzu. Skoki spadochronowe pozwalają poczuć się naprawdę wolnym, spojrzeć na świat z zupełnie nowej perspektywy, a przy tym wyzwolić ogromną dawkę adrenaliny. Poza samym skokiem możesz też zdecydować się na wykupienie całego kursu dla osoby, która nigdy wcześniej nie miała styczności z tym tematem, ale chciałaby spróbować i przeżyć fantastyczną, powietrzną przygodę.

Miejsce 7 – Skoki na linie

skok-na-linie

Podobne do skoków na spadochronie, ale tu swobodny lot kończy się naprężeniem liny, wysokości też są odpowiednio niskie. Można skakać nawet parami, co może być doskonałym przeżyciem dla pary, która chce scementować swój związek i stanowić doskonały wspólny prezent.

Miejsce 6 – Degustacja win

degustacja-wina

Prawdziwa gratka dla miłośnika win. Możliwość skosztowania różnych jego rodzajów podczas uroczystej degustacji oraz zdobywanie cennej wiedzy na temat win to coś, na co połasi się każdy smakosz.

Miejsce 5 – Uniwersalny zestaw dla każdego majsterkowicza i żeglarza

wd-

Na zestaw składa się zapas power tape, WD40, taśma izolacyjna i mały palnik gazowy. To wszystko niezwykle przydatne rzeczy, zarówno dla żeglarza na jachcie, jak i majsterkowicza, który pracuje w swojej pracowni lub garażu. Dzięki niemu można być przygotowanym na naprawdę wiele.

Miejsce 4 – Dzień w SPA

dzien-w-spa

Każdy czasem musi odpocząć – nie ma w tym nic złego. Potrzeba relaksu i jest głęboko zakorzeniona w ludziach i musi zostać zaspokojona. Dzień w SPA zaspokaja ją w stu procentach. Masaże, pielęgnacyjne zabiegi – wszystko to jest w stanie zredukować poziom stresu i głęboko zrelaksować na poziomie, którego można było być wcześniej nawet nieświadomym. To znakomity prezent dla każdej zapracowanej i zestresowanej osoby.

Miejsce 3 – Kurs survivalowy

kurs-survivalowy

Wszelkiego rodzaju kursy przetrwania są w ostatnim czasie w modzie. Możesz wybierać spośród rozmaitych form przetrwania – od klasycznego survivalu w lesie, poprzez ten miejski, po kurs przetrwania na morzu w skrajnych warunkach. Ten ostatni z całą pewnością przypadnie do gustu żeglarzom. Poszerzy on zakres wiedzy i zwiększy bezpieczeństwo w skrajnych warunkach, co – jeśli kiedykolwiek nastąpią – zwiększy szanse na przetrwanie. Może to być też zaczątek przygody z rekreacyjnymi wypadami survivalowymi – czymś, co coraz częściej pojawia się w celach czysto turystycznych dla miłośników wrażeń.

Miejsce 2 – Kurs żeglarski

kurs-zeglarski

To bardzo pojemna kategoria, w której można znaleźć coś zarówno dla osób zaawansowanych i zainteresowanych żeglarstwem od dawna, jak i coś dla kompletnych amatorów, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z żeglarstwem – kurs motorowodny, szkolenie na sternika jachtowego czy kursy z nawigacji morskiej pozwolą dopasować coś dla danej osoby. Zorientuj się w ofercie i wybierz coś w oparciu o zainteresowania danej osoby, a także jej stopień zaawansowania w żeglarskie tematy.

Miejsce 1 – Wyprawa żeglarska

wyprawa-zeglarska

To naprawdę nietuzinkowy pomysł na prezent, który ucieszy wszystkich żeglarzy, jak i tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w tym temacie i po prostu lubią przebywać nad wodą i na wodzie. Wyprawa żeglarska pozwoli im nie tylko doszlifować swoje umiejętności, ale też przeżyć fantastyczną przygodę na wodzie.

Oceń