Podpowiadamy ciekawe miejsca dla rodzin i zapraszamy do korzystania ze specjalnych ofert na ten tydzień! Regularnie zbieramy dla naszych Czytelników 5 ciekawych pomysłów na kolejnych 7 dni i publikujemy je w każdą niedzielę. Skorzystaj ze ściągawki, rób same trafione zakupy i baw się na całego z rodziną w Trójmieście!

CAFE MIŚ

To miejsce stworzone z miłości do prawdziwych, rzemieślniczych lodów, domowych wypieków i świeżo palonej kawy. Miłośnicy Lodów Miś mogą cieszyć się ich smakiem przez cały rok, a misiowymi ciastami – również w domu. Wystarczy tylko zamówić torcik lub ciasto na wynos.

Kolejne pokolenia gdańszczan mogą cieszyć się niezapomnianym smakiem Lodów Miś, ale pyszne są tu też śniadania, ciasta i desery, warto zwrócić uwagę zwłaszcza na torty lodowe, bo kto zrobiłby je lepiej niż lodowi eksperci z ponad 60-letnim doświadczeniem?

Dla rodzin z dziećmi na hasło „Miś na piątkę” zniżka 15% na całe zamówienie! 

Cafe Miś 

ul. Podwale Staromiejskie 62/68, Gdańska

https://www.lodziarniamis.pl/

tel.: 58 300 03 70

https://m.facebook.com/cafemisgdansk/

https://www.instagram.com/cafemis_gdansk/

mis-
Zrzut-ekranu----o-..

TYLEM.PL 

Tylem.pl to ekspercki sklep z fotelikami i wózkami dla dzieci. Pracują tu specjaliści w swojej dziedzinie, a długoletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć niezbędną wiedzę, aby oferowane produkty były wysokiej jakości i przede wszystkim odpowiednio dobrane do Państwa pociech.

Obecnie oferta obejmuje największy wybór fotelików w Trójmieście. Jest to ponad 90 modeli! Promuje się tu ideę bezpiecznego przewożenia dzieci, a na świadome zakupy zaprasza rodziców, którzy chcą, żeby ich pociechy podróżowały w odpowiednio dobranych i bezpiecznych warunkach.

Na wszystkie wózki spacerowe przysługuje teraz rabat 20%. Przy zakupie wózka głębokiego i fotelika samochodowego oferta na łóżeczko Chicco Next 2 Me Air jest w supercenie 399 zł

Tylem.pl 

ul. Fieldorfa 2, 80–041 Gdańsk

tel.: 510 103 483

e-mail: gdansk@tylem.pl

www.tylem.pl

https://www.facebook.com/tylemgdansk

https://www.instagram.com/tylempl_gdansk/?hl=pl

tylem-
tylem-

BRICKS 4 KIDZ 

Bricks 4 Kidz® to nowo powstały oddział amerykańskiej firmy na terenie Pomorza. Unikalna oferta warszatów prowadzonych z wykorzystaniem klocków LEGO® i idealna sposobność, aby wprowadzić dzieci w świat inżynierii i architektury, poszerzyć wiedzę poprzez dyskusje związane z budową konkretnych modeli. Ta forma spędzania wolnego czasu pobudza i wzmacnia ciekawość otaczającego świata. Jest tu ponad 600 modeli do budowania pozwalających przybliżyć dzieciom świat: nauki, architektury, kosmosu, zwierząt, żywiołów natury, sportu, podróży, czy też obiektów codziennego użytku. W najbardziej zaawansowanych modelach wykorzystuje się elementy prostej mechaniki i robotyki pozwalające dzieciom na wprowadzanie w ruch stworzonych obiektów, co dodatkowo pobudza ich kreatywność i zaangażowanie. 

Motto Bricks 4 Kidz® to: Uczymy, Budujemy, Bawimy z… LEGO®!

Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 2–12 lat i prowadzone zarówno na terenie przedszkoli, szkół, domów kultury, bibliotek lub szkół językowych w ramach zajęć dodatkowych z robotyki, jak i podczas eventów tematycznych, spotkań okazjonalnych, spotkań rodzinnych i warsztatów w różnych częściach Trójmiastach. W tygodniu odbywają się w szkołach i placówkach oświatowych, a w weekendy na terenie restauracji i hoteli w Trójmieście. 

www.bricks4kidz.com.pl/trojmiasto/

Zrzut-ekranu----o-..
Zrzut-ekranu----o-..

CENTRUM HANDLOWE OSOWA

Cen­trum Han­dlo­we Oso­wa to wy­jąt­ko­we miej­sce zlo­ka­li­zo­wa­ne przy Obwod­ni­cy Trój­mia­sta w są­siedz­twie pręż­nie roz­wi­ja­ją­cej się dziel­ni­cy Oso­wa, z do­brym do­jaz­dem dla Klien­tów z Gdy­ni. Centrum Oso­wa posiada kom­plek­so­wą ofer­tą han­dlo­wą spełniającą potrzeby całej rodziny. Na te­re­nie cen­trum znaj­du­je się naj­więk­szy w Trój­mie­ście hi­per­mar­ket Au­chan.

Każdy rodzic znajdzie wyjątkową ofertę dla swojej pociechy, zarówno w strefie restauracyjnej, jak i wśród sklepów modowych oraz kupując zabawki czy książki. Na terenie centrum dzieci mogą skorzystać z bezpłatnego placu zabaw, a rodzice w komfortowych warunkach zadbać o swojej pociechy w pokoju rodzica z dzieckiem. Wybierając się na rodzinne zakupy do Centrum Handlowego Osowa nie ma potrzeby zostawiać swojego czworonożnego członka rodziny w domu. Osowa zapewnia możliwość zakupów w towarzystwie swoich pupili.

Szczególnie warta polecenia jest oferta dziecięca w Centrum Osowa, marek, które posiadają działy z asortymentem dla dzieci: 5-10-15, H&M, PEPCO, GO SPORT, ŚWIAT KSIĄŻKI, HEBE, ROSSMANN, MEBLIK, MC DONALD’S, SZACHOWNICA, CCC oraz TRYGON SPORT.

Jesień jest kolorowa – aby się o tym przekonać, zapraszamy na zakupy w atrakcyjnych cenach do CH Osowa:

MEBLIK: –15% na meble (termin realizacji 6–7 tygodni)

                 –20% na meble (termin realizacji 9–10 tygodni)

5-10-15: rabaty do –70%

PEPCO: wyprzedaż kolekcji dziecięcej

HEBE: program „Pierwsze Kroki” – 10% rabatu na produkty dla dzieci

ROSSMANN: program „Rossnnę” – rabaty na produkty dla dzieci

TRYGON SPORT: wyprzedaż do –60%

Centrum Handlowe Osowa 

ul. Spacerowa 48, 80–299 Gdańsk

www: https://chosowa.pl/

https://www.facebook.com/CHOsowa

tel.: 58 552 53 55

e-ma­il: oso­wa­@ap­sys­gro­up.pl

osowa-

KotyNaPłoty

Pracownia KotyNaPłoty to połączenie kreatywnego miejsca warsztatowego ze sklepem z wyjątkowymi tkaninami i akcesoriami do szycia. Tu skrzydła rozwija wyobraźnia. Od 10 lat mali i duzi uczą się szyć, szydełkować, dziergać, haftować, pleść makramy. Swoje pierwsze kroki przy maszynach do szycia stawiają dzieci już od 7. roku życia, szyjąc maskotki, piórniki, torebki. Dorośli zaś mogą nauczyć się uszyć bluzę, torbę na zakupy czy czapki dla całej rodziny.
Warte polecenia są szczególnie warsztaty dla dzieci od 7. roku życia, czyli zajęcia popołudniowe (1,5 godz.), 4 razy w tygodniu (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek godz. 15.30 i 17.30).
Weekendowe zajęcia rodzinne – dla rodziców z dziećmi od 5. roku życia – warsztaty halloweenowe, świąteczne.
Warsztaty dla dorosłych – weekendowe, rozwijające 3 umiejętności szycia, np.: ubrań, akcesoriów, patchworków.
KotyNaPłoty ul. Słowackiego 19, 80–254Gdańsk (Garnizon)
www.kotynaploty.pl
warsztaty@kotynaploty.pl
tel. 507 769 619
fb/kotynaploty
in/kotynaploty

F-ADF-FA-E-CBFCAD
DDF-FA-B-A-AFAAD
ACFE-D-BCA-CB-ADDF

Zajrzyj do poprzedniej rekomendacji i poszukaj czegoś dla siebie i rodziny!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany