Together Magazyn » Aktualności » Top 4 blogów małżeńskich z Trójmiasta

Top 4 blogów małżeńskich z Trójmiasta

3Citizens

3Citizens
Blog 3Citizens prowadzony jest przez małżeństwo – Karolinę i Adama Kozłowskich, którzy pochodzą z Trójmiasta i tutaj mieszkają. Ich wspólną miłością jest fotografia, która nakręca ich do życia, a która też ich połączyła. Nie wyobrażają sobie, by mogli bez niej funkcjonować. Zawodowo zajmują się fotografią ślubną (www.timeofjoy.pl), ale realizują również indywidualne projekty fotograficzne. Oprócz tego lubią dobrą kawę (szczególnie tę parzoną alternatywnymi metodami), słuchanie muzyki z vinyli (mają już całkiem niezłą kolekcję), podróże oraz dobre jedzenie.
www.3citizens.pl

D&P Blog

D&P Blog
Dominika i Piotr Pliszka blogowaniem zajmują się od 2009 roku. Na początku ich blog dotyczył tematyki urodowej, z czasem stał się damsko-męskim blogiem lifestylowym. Jego autorzy są świadomymi konsumentami, a także minimalistami. Mają głowy pełne pomysłów, dlatego realizują kampanie o różnej tematyce, nie zamykając się na konkretne kategorie. Jednym z nowych działów jest Poradnik Blogera, gdzie piszą o tym, jak profesjonalnie prowadzić bloga, zarabiać na blogowaniu oraz realizować kampanie reklamowe na blogu i w mediach społecznościowych.
www.dpblog.pl

LoLove

Lolove
Autorami bloga są Ania i Michał. Fotografowie, rodzice dwójki wspaniałych dzieci i wielcy miłośnicy kawy. Na co dzień zajmują się fotografią kids fashion. Blog jest takim małym skrawkiem ich świata, gdzie dzielą się tym, co kochają i tym, co ich inspiruje. Pokazują, gdzie napić się najlepszej kawy, jakie są najlepsze place zabaw, najciekawsze miejsca w Trójmieście. Znajdziemy tutaj przepis na najlepszą czekoladę na gorąco i owocowe sajgonki. Wszystko, co może zainteresować rodziców… i nie tylko.
www.lolove.pl

Fashionable

Fashionable
Na swoim blogu Ania i Jakub Zając pokazują tematykę lifestylową w wielu wymiarach ich niecodziennej codzienności. Są bardzo aktywni: kochają modę, podróże, uwielbiają gotować, interesują się urządzaniem wnętrz, wszystkim, co związane ze ślubami oraz tematyką beauty, a także szeroko pojętą kulturą. Są nie tylko małżeństwem, ale też przyjaciółmi, uwielbiają spędzać razem czas, a blog stał się fantastycznym uzupełnieniem ich życia.
www.fashionable.com.pl

5/5 – (2 głosów)