Together Magazyn » Aktualności » Wakacje są od tego, żeby za nimi tęsknić

Wakacje są od tego, żeby za nimi tęsknić

Nasza pierwsza cykliczna „gastropiątkowa” publikacja ma nieco nostalgiczny, jeśli nawet nie: smutny, wydźwięk, ale jesteśmy pewni, że każdy to zrozumie.

Coroczne pożegnanie wakacji w Hotelu Almond Business & SPA w tym roku odbyło się 28 sierpnia o godzinie 19:00 w restauracji Magiel. I jak co roku sprawiło, że tuż po spotkaniu na nowo zatęskniliśmy za kolejnymi.

Gościom zaserwowano zupełnie nowe, zaskakujące menu przygotowane przez szefa kuchni i jego niezastąpiony zespół. Był i grill i Prosecco, czyli wakacyjny niezbędnik. Wypróbuj nasze przepisy na najlepszy Prosecco drink na wybieramwino.pl

Nie samymi kulinariami uraczono nas tego wieczoru. O atmosferę wieczoru zadbał Grzegorz Kusio wraz zespołem.

A o zamęt w umysłach zgromadzonych na uroczystości zadbał Iluzjonista Mago – Bartosz Szubert. Co ciekawe i w sumie widoczne na pierwszy rzut oka, występuje na scenie od dzieciństwa, bo urodził się w rodzinie iluzjonistów. Jego rodzice stworzyli słynny w latach 90. na arenie międzynarodowej duet iluzji – Duo Batrix. 

Emocje podgrzała loteria wizytówkowa, w której nagrodą główną była autorska biżuteria Patrycji Brendler biżuteria, a z której nasz Redakcja nie wyszła z pustymi rękami. Za rok szykujemy więcej wizytówek, bo zjawimy się na pewno.

Oceń