Together Magazyn » Aktualności » Jesienna metamorfoza mieszkania z PH Matarnia i IKEA Gdańsk

Jesienna metamorfoza mieszkania z PH Matarnia i IKEA Gdańsk

„Świętujemy i wygrywamy” – to tegoroczne hasło loterii urodzinowej Parku Handlowego Matarnia oraz IKEA Gdańsk. Co za tym idzie? W dniach 1-28 października każdy będzie miał okazję wziąć udział w akcji i wygrać voucher na zakupy do sklepu IKEA o wartości nawet 50 tys. zł.

IKEA świętuje w tym roku 75. urodziny. Jesień to również urodzinowy czas PH Matarnia, który pierwszy raz otworzył się dla klientów w 2005 roku. Udział w loterii to szansa na wyposażenie całego domu lub mieszkania w wymarzonym przez siebie stylu – nagroda główna pozwala poszaleć!

Zasady udziału w loterii są proste. Wystarczy zrobić na terenie centrum zakupy – w dowolnym punkcie* – za minimalną kwotę 50 złotych, a paragon okazać w punkcie obsługi loterii zlokalizowanym w części restauracyjnej.

– Hostessy wydadzą kupon loteryjny na podstawie okazanego paragonu – mówi Katarzyna Kaczmarek, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Za każde wydane 50 zł przysługuje jeden kupon. Zakupy zrealizowane w sklepie IKEA są dodatkowo premiowane – za każde 50 zł wydane w tym sklepie przysługują dwa kupony. Ważne, aby każdy kupon dokładnie uzupełnić danymi osobowymi, a następnie wrzucić do urny.

Do 28 października do godziny 14.30 można wrzucić do urny nieograniczoną liczbę kuponów. Im więcej kuponów oznaczonych jednym nazwiskiem znajdzie się w urnie, tym większa szansa na wygraną. A wygrać warto! Łączna pula nagród to 75 tysięcy złotych, z czego nagroda główna to voucher do sklepu IKEA o wartości 50 tys. zł. Kolejne nagrody to również vouchery o wartości 10, 5 i 2 tysięcy złotych.

Finał akcji, czyli losowanie zwycięzców, odbędzie się 28 października (niedziela) o godzinie 15.00 na parkingu przy sklepie Media Markt w Parku Handlowym Matarnia. Wydarzenie poprowadzi Mateusz Hładki, dziennikarz znany m.in. z programu Dzień Dobry TVN.

Obecność osób biorących udział w loterii podczas losowania jest obowiązkowa. Każdy powinien pamiętać o zabraniu dowodów zakupów (paragonów) oraz ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Wszystkie informacje dotyczące loterii oraz regulamin znajdują się na stronie
internetowej PH Matarnia i w punkcie loteryjnym przy foodcourcie.
https://www.matarnia.parkhandlowy.pl/pl-pl/wygrywamy

*punkty wyłączone z akcji wskazane zostały w regulaminie

Oceń