Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Szybka metamorfoza wyglądu

Szybka metamorfoza wyglądu

Kobieta zmienną jest, wiadomo. Jednak nie zawsze ma pomysł, jak tę zmianę przeprowadzić szybko i z efektem “wow”. Jeśli znudził ci się twój wygląd i chcesz go zmienić, zacznij od fryzury. Ingerencja w tę strefę zazwyczaj nie wymaga zbyt dużej pracy, a efekty mogą przerosnąć twoje najśmielsze oczekiwania.

  1. Zmień fryzurę na krótką
  2. Długie włosy z dnia na dzień
  3. Nowy kolor, nowa ty

Zmień fryzurę na krótką

Różnorodność fryzur w obecnych czasach jest oszałamiająca. Od długich włosów do pasa, splecionych w gruby warkocz, po wyzywające strzyżenie na jeżyka. Jeżeli posiadasz dłuższe włosy, możesz przy okazji zmiany spróbować krótszego cięcia. Sprawdza się ono szczególnie podczas letnich upałów. Krótka fryzura wcale nie musi się ograniczać do popularnego boba. Można kombinować ze ścięciami asymetrycznymi, z dłuższą grzywką i krótszym tyłem, a dla zdecydowanych i odważnych są dostępne fryzury inspirowane męskimi ścięciami. Jeżeli jesteś rozdarta pomiędzy krótkimi a długimi włosami, możesz też “mieć ciastko i zjeść ciastko” – jak to zrobić, przekonasz się w następnym akapicie.

Długie włosy z dnia na dzień

Posiadanie włosów do pasa zwykle kojarzy się z wieloletnim zapuszczaniem. Dla niektórych kobiet długość za ramiona obarczona jest długim czekaniem na upragniony efekt, jednak wcale nie musi tak być. Wykorzystując OxY włosy clip in, możesz cieszyć się długimi włosami już dzisiaj. Są to specjalne doczepy, które łatwo założysz i ściągniesz, kiedy tylko będziesz chciała. Dzięki temu możesz zmieniać krótką fryzurę na długą bez zbędnego czekania. Ponadto z pomocą doczepianych włosów możesz uzyskać upragnioną objętość fryzury. Na rynku dostępne są różne metody przedłużania, jednak włosy clip in pozwalają na największą swobodę i nie obciążają twoich naturalnych kosmyków. Na stronie https://www.oxyextensions.pl z łatwością dobierzesz kolor, który będzie idealnie odpowiadał twojemu naturalnemu.

Nowy kolor, nowa ty

Ostatni sposób na szybką metamorfozę to zmiana koloru włosów. Dzięki nowoczesnym farbom, mogą sobie na nią pozwolić nawet osoby z alergią. Na rynku dostępne są również naturalne preparaty przeznaczone dla osób chcących dbać o środowisko. Nie musisz ograniczać się do standardowej palety barw. Jeśli chcesz, możesz wybrać jakiś szalony wariant. Tego typu rozwiązania są coraz bardziej popularne. Jeżeli nie jesteś do końca pewna, możesz skorzystać z włosów doczepianych w tym odcieniu. Dzięki temu uzyskasz modny efekt ombre. Pamiętaj też o farbach zmywalnych, które będą dobrym rozwiązaniem, jeśli nie jesteś pewna nowego odcienia.

Oceń