Together Magazyn » Aktualności » Świąteczne zakupy do ostatniej chwili

Świąteczne zakupy do ostatniej chwili

Trwa czas przedświątecznych przygotowań. Ubieranie choinki, pakowanie prezentów, lepienie pierogów… Nieodłączną częścią Świąt są również zakupy! Co czeka na klientów Parku Handlowego Matarnia w tym wyjątkowym okresie?

Choinki

Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez tego zielonego symbolu świąt. Co roku gdańszczanie prześcigają się ze swoimi sąsiadami w zdobyciu najwyższego i najpiękniejszego bożonarodzeniowego drzewka. Wieszamy bombki, suszone pomarańcze, pierniki czy jabłka, a później wspinamy się na drabinę, aby na samym czubku zawiesić gwiazdę betlejemską.

W Parku Handlowym Matarnia wymarzone drzewko znajdą zarówno zwolennicy sztucznych, jak i żywych choinek. Pierwsze można kupić m.in. w  sklepie Eurofirany, drugie – pachnące igliwiem i ekologiczne – dostępne są w OBI oraz na specjalnym stanowisku z drzewkami.

Prezenty

Pod choinką zawsze znajdzie się miejsce na kolejny prezent. W Parku Handlowym Matarnia każdy Święty Mikołaj może robić zakupy do ostatniej chwili. W wigilijny poniedziałek, 24 grudnia centrum będzie czynne w  godzinach 9.00 – 13.00, Piotr i Paweł do godziny 13.30. Zakupy będzie można zrobić również 23 grudnia – w ostatni weekend przed świętami przypada niedziela handlowa. Warto jednak odwiedzić sklepy już teraz – w  niektórych z nich pojawiły się pierwsze przedświąteczne wyprzedaże.

Darmowy parking

Po choinkę, prezenty i świąteczne przysmaki można śmiało przyjeżdżać samochodem. Na klientów czeka duży, bezpłatny parking podziemny oraz ten pod chmurką.

Świąteczna atmosfera

Przy okazji wizyty w centrum warto odwiedzić drewniane domki, znajdujące się w alejkach. Skrywają one smaki tureckich wyrobów: chałwy oraz serów, a  przechodząc tuż obok, można poczuć zapach regionalnych wędlin, zakupić świąteczne ozdoby czy dziecięce ubranka.

Co po świętach?

Kolejne wyprzedaże! Warto wtedy pomyśleć o zakupie sylwestrowej kreacji, bądź po prostu odświeżyć szafę na nowy rok. W Sylwestra centrum handlowe oraz sklep Piotr i Paweł również będą otwarte w innych niż zazwyczaj godzinach.

Godziny otwarcia centrum: 9.00 – 16.00.
Godziny otwarcia sklepu Piotr i Paweł: 9.00 – 17.00.

Oceń